Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка пропонує переглянути вистави за участю випускників університету

Профспілка пропонує переглянути вистави за участю випускників університету

Профспілка пропонує переглянути вистави за участю  випускників університету
01.11.2017 14:45 Все Головні новини Факультет соціальної педагогіки та психології первинна профспілкова організація

Уже понад десять років триває співпраця Первинної профспілкової організації університету із молодіжними та експериментальними театрами міста. При цьому варто відзначити, що серед її партнерів – Запорізький академічний обласний театр юного глядача, який недарма запоріжани вважають одним із кращих. Адже його колектив з року в рік поповнюється талановитими акторами та співаками – випускниками кафедри акторської майстерності та дизайну факультету соціальної педагогіки та психології.

Із задоволенням представники університетської спільноти відвідують вистави ТЮГу, а також – новорічні заходи для наймолодших глядачів. До речі, щосуботи й у неділю у театрі відбуваються «Веселі чаювання» з акторами-героями казок і перегляд чудових класичних та сучасних дитячих вистав.

Відповідно до заявок глядачів, представники первинної профспілкової організації ЗНУ замовляють квитки на окремі театральні події і надають їх членам профспілки – студентам та освітянам – зі знижками. Багато позитивних відгуків кожного разу висловлюють відвідувачі після переглядів п'єс для дорослих таких як «Боінг-Боінг, або На крилах кохання», «Танго», «Мільйон за жінку» та інші.

Різноманітні за жанром, цікаві, гостросюжетні постановки створюють провідні режисери театру – Геннадій Фортус, Катерина Квашук, Анастасія Макаренко, Наталія Вощілова. Вистави проходять за участю відомих майстрів сцени, серед яких викладачі кафедри акторської майстерності та дизайну СПП Заслужені артисти України Віктор Гончаров, Любов Фріган і Надія  Стадніченко, Заслужений діяч мистецтв України, доцент Лілія Гринь, а також молоді талановиті актори – випускники нашого вишу.

Нинішній театральний сезон ТЮГ відкрився постановкою комедії всесвітньо відомого автора Тея Куні «Тато в павутинні», створеною у рамках спільного проекту Влада Ряшина та компанії Star Media. Виставу усі охочі також зможуть переглянути на сцені цього театру вже 2 листопада о 18.30. А 11 листопада о 18.30 представників ЗНУ запрошують на прем’єрний показ містичної історії «Сто тисяч» (І. Карпенко-Карий).

Цікавий творчий доробок глядачам пропонує і «Новий театр». Лише у ліричній комедії (іспанські пристрасті) у двох діях за п’єсою Алехандро Касони «Дикун» серед акторів, які в ній задіяні, – випускники та викладачі університету: Євгеній Славинський (головний герой – Пабло-дикун), Надія Стадніченко, Анастасія Ляшеченко, Анна Вашенкова, Олексій Блінов, Діана Фролова та інші.

Традиційно представники профспілки запрошують освітян відвідати Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г.Магара. Тут 15 листопада о 17.00 відбудеться перегляд вистави «Кайдашева сім’я». Запропонована ППО ЗНУ вартість квитків для студентів та викладачів – лише 15 грн. А 5 грудня о 17.00 відбудеться показ хіта цього сезону – «За двома зайцями». Ціна квитка – 30 грн. Звертатися до ППО ЗНУ: кімната №209, або за тел. (067)810-82-48. Афішу дивіться на сайтах театрів та на сайті ППО ЗНУ за покликанням: http://web.znu.edu.ua/profcom/.

Олена Хлистун