Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Зимовий відпочинок студентів-економістів

Зимовий відпочинок студентів-економістів

29.02.2008 13:00

Науково-дослідна робота є невід’ємною складовою навчального процесу на економічному факультеті. З метою активізації наукової роботи студентів як найважливішого фактору формування фахівців нового типу на факультеті проводяться різноманітні конкурси, конференції та олімпіади. Вагомий внесок в розвиток науково-дослідної діяльності вносить декан економічного факультету Емілія Прушківська, яка здійснює заходи по залученню студентів до участі у наукових програмах, стимулює активну діяльність студентів у процесі навчання і сприяє оволодінню спеціальністю.

Організацією наукової роботи студентів на факультеті займається Ольга Черкашина, яка веде постійну роботу серед студентів по їх залученню до науково-дослідницької діяльності в системі роботи студентських наукових гуртків згідно своїх фахових інтересів. До наукової роботи залучаються активні та цілеспрямовані студенти, що проявляють здібності до аналітичного мислення та дослідницької роботи. В майбутньому участь в науковій роботі надасть змогу студентам навчатися в магістратурі, а надалі – в аспірантурі.

Нещодавно на економічному факультеті проходив внутрішньофакультетський конкурс студентських наукових робіт. Загальна кількість учасників перевищувала півсотні, тому отримати перемогу було нелегко, так як кожна робота була виконана на високому рівні та мала на меті висвітлення актуальних проблем економіки. І все ж, довелося визначати переможців. Ними стали Ганна Рурка (керівник декан економічного факультету, к.е.н., доцент Емілія Прушківська, Романченко Олена – керівник к.е.н. Оксана Болдуєва, Шаповалова Вікторія - керівник викладач Аліна Осаул, Воскобойнікова Юлія - керівник к.ф.-м.н., доцент Тетяна Заховалко та Венгерська Наталя - керівник к.е.н., доцент Володимир Трохін, які отримали прекрасну можливість відпочити в Карпатському регіоні в с.м.т. Славське, яке є одним із найкращих гірнолижних курортів. Путівки до гірнолижного курорту економічний фаукультет отримав від спонсорів – Торгового Дому “Мегаполіс”. Для переможців можливість відпочити на зимовому курорті стала приємною несподіванкою.

Після подорожі студенти поділилися своїми враженнями: «Після довгої дороги ми практично не відчували втоми. Вразила відкритість та гостинність мешканців карпатського регіону та прекрасна природа. Ми були захоплені величністю лісу, могутністю карпатських гір, чистотою повітря, і все це супроводжувала приємна погода - сонячна, морозна і сніжна. Під час відпочинку ми каталися на лижах, їздили на екскурсії та ходили на дискотеки. На лижах ми каталися вперше, тому після подорожі отримали багато нових приємних емоцій і вражень.

Ми щиро дякуємо економічному факультету за гарний відпочинок та незабутні спогади.

Бажаємо студентам економічного факультету успіхів в навчанні та плідної наукової роботи, яка дасть їм можливість розкрити свій потенціал в майбутньому».