Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти філологічного факультету зустрілися з його випускницею Марією Черняєвою

07.11.2017 09:14 Все Головні новини Факультети Філологічний філологічний факультет студентська рада профорієнтаційна діяльність проектна діяльність зустріч

У рамках реалізації проекту студентської ради філологічного факультету ЗНУ «Без кордонів» третього листопада до ЗНУ завітала Марія Черняєва – колишня студентка факультету. Варто відзначити, що вона – дворазовий стипендіат конкурсу «Завтра.uа» та просто, за її словами, «звичайна сільська дівчина, яка була учасницею зустрічей молоді із Білом Клінтоном, Кондолізою Райс, Шимоном Пересом (колишнім президентом Ізраїлю)».

Мета проекту полягає в аргументації особливостей і переваг філологічної освіти. Його організатори стверджують. що філфак – це круто, це освіта майбутнього,оскільки катастрофічно швидко суспільством втрачаються комунікативні навички. Відтак, вміння слухати, чути й розуміти опонента – головне, чому вчаться філологи. Філологічна освіта є універсальною, і якнайкраще «пасує» для майбутнього професійного росту в будь-якій галузі діяльності. Тож після закінчення філологічного є широкі можливості для реалізації творчих і наукових здібностей у різноманітних галузях соціокультурного виміру.

Гостя розповіла присутнім, що саме зараз проводить оцінювання робіт учасників третього етапу відомого проекту “Завтра.ua“. Участь у програмі дала їй чимало можливостей для розвитку, фонд оплатив навчання на асесменті, а також курси польської мови у Вроцлаві. Окрім проектної діяльності, Марія займалася підготовкою учнів до ЗНО, і, найбільшою заслугою вважає успіх однієї зі своїх вихованок, яка отримала 198 балів із 200 можливих.

Також Марія проводить тренінги із проектного менеджменту та переговорного мистецтва. Наразі вона побувала в 15 країнах та розробила понад 30 власних тренінгів.

За її словами, найважливіше, що вона хотіла сказати усім теперішнім студентам-філологам:«Головне – зрозуміти, що ви хочете й не боятися зробити перший крок!». Неважливо,чи ви – шкільний учитель або ж тренер із особистісного саморозвитку, важливо – знайти себе й відчути задоволення від того, чим займаєшся. А філологічний факультет «відкриває двері» у великий світ!

Ілля Менсітов,

студент 3 курсу філологічного факультету