Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики обговорили тему популяризації здорового способу життя

07.11.2017 13:42 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики виховна робота зустріч

Задля обговорення спільних проектів до Всесвітнього дня боротьби з палінням на факультет журналістики ЗНУ завітали священик Свято-Покровського собору В’ячеслав Власенко та фотохудожник, поет, композитор, співак Дмитро Краснокутський.

На початку зустрічі її модератор – доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Тетяна Іванюха, наголосила на спільних цілях журналістів, рекламістів, митців і православної церкви в здійсненні соціальних проектів, зокрема, у галузі популяризації здорового способу життя, подолання згубного впливу шкідливих звичок.

Спілкування студентів 3 курсу спеціальності «Журналістика» з гостями факультету о. В’ячеславом і Дмитром Краснокутським виявилося насиченим і захоплюючим. Після перегляду та аналізу відеороликів із соціальною рекламою, створених студентами попередніх років, було обговорено цільову аудиторію та варіанти проведення спільних заходів до Дня боротьби з палінням – сценарії музичної перерви, флешмоба, нових соціальних відео- та рекламних продуктів тощо.

За відгуками студентів, одним із найцікавіших моментів у зустрічі виявилися «музичні паузи» та поетичні декламації гостей, присвячені темам свободи людини, гармонійним відносинам із оточуючим світом. Також о. В’ячеслав презентував третьокурсникам щорічний Фестиваль мистецтв «Зірка Різдва» і запросив усіх до участі в його роботі.

Факультет журналістики