Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда ЕПК – переможець Закритої ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ

Команда ЕПК – переможець Закритої ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ

Восьмого листопада – особливий день для шанувальників ігор Клуба веселих і кмітливих. Цього дня КВК святкує День народження. З нагоди 56 річниці від дня заснування цієї гри у Запорізькому національному університеті вболівальники зібралися, аби підтримати як відомі команди вишу, так і тих гравців, хто цього дня вперше вийшов на сцену. Організаторами Закритої ліги КВК на Кубок ректора, яка проходила цього дня, стали співробітники центру культури ЗНУ під керівництвом його директора Юлії Янько.

На День народження КВК свої таланти демонстрували глядачам і членам журі сім команд: «Подкрадули Гослинга» (факультет журналістики), «Тиристорный светодиод» (фізичний факультет), «І ми на хвилі» та «Киса» – обидва з філологічного факультету, «Ультрабоброфиолет» (математичний факультет), «Лиловые ботинки» (економічний факультет) і «Нет парня» (Економіко-правничий коледж).

Виступи учасників Закритої ліги КВК оцінювало професійне журі у складі: капітана команди "Банда Панда", учасника Запорізької Ліги Сміху фіналіста Відкритої Запорізької Ліги КВК, чемпіона Відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ Євгена Леміша, діджея і шоумена м. Запоріжжя Анатолія Шашкова, резидента Stand Up Project «California», чемпіона Відкритої Запорізької Ліги КВК, учасника Запорізької Ліги Сміху Дмитра Муринюка, начальника управління по роботі з молоддю та сім'єю Запорізької міської ради, редактора Запорізької Ліги Сміху, Відкритої Запорізької Ліги КВК та Відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ Олексія Савицького та учасника команди КВК «Харьковские менты», відомого діяча руху Клубу веселих та кмітливих, завідувача кафедри цивільного права юридичного факультету ЗНУ Дмитра Єрмоленка.

На початку заходу його ведучий, редактор Ліги сміху Микита Налівкін підкреслив, що на команди чекає напружена боротьба. Вони не лише змагаються за Кубок ректора та демонструють свої таланти в черговому етапі Битви факультетів, але й мають докласти всіх зусиль, аби втрапити до чверть фіналу Ліги сміху КВК. Справа в тому, що два тренери – Дмитро Муринюк й Анатолій Шашков – під час першого змагання Ліги сміху обрали лише по одній команді. Тож особливо прискіпливо оцінювали те, що відбувається на сцені, аби відібрати для навчання найкращих гравців.

Впевненим виступом розпочала змагання команда факультету журналістики «Подкрадули Гослинга», яку вже обрав для участі в Лізі сміху ЗНУ тренер Олексій Савицький. У низці кумедних мініатюр вони продемонстрували різні типи стосунків між викладачами і студентами, а також створили доброзичливі шаржі на представників інших факультетів. Естафету підхопила команда фізичного факультету «Тиристорный светодиод» (фізичний факультет), демонструючи фірмовий «фізичний» гумор та розвінчуючи стереотипи, пов’язані з їхнім факультетом. Наскільки нелегко навчатися хлопцям на «жіночому» факультеті намагалися в гумористичному ключі показати учасники чоловічої команди філологічного факультету «І ми на хвилі». А от учасниці команди «Киса» заповзялися довести, що на філологічному факультеті навчаються дуже-дуже різні дівчата, яких об’єднує лише сценічний талант та почуття гумору. Команда «Ультрабоброфиолет» вперше вийшла на сцену. Та вони чудово впоралися із поставленим перед собою завданням, показавши присутнім у залі, як живеться студентам у першому корпусі – «корпусі матфаку». Представники команди економічного факультету «Лиловые ботинки» відразу попередили глядачів, що вони – «соціальна команда», адже «жартують для людей». Уже відому не лише в ЗНУ, але й поза його межами команду «Нет парня», яка своїм виступом завершила обіцяну програму, глядачі зустріли бурхливими оплесками. Дівчата з ЕПК не лише розвинули тему про те, як-то воно, бути наймолодшими студентами університету, але й запропонували присутнім свою, альтернативну, версію гімну Економіко-правничого коледжу.

Усі присутні на заході з нетерпінням очікували не лише на оголошення назви команди-переможниці. Не менше їх цікавило, кого ж оберуть тренери для подальшої участі в іграх Ліги сміху? Анатолій Шашков визначився із виборов відразу: він віддав перевагу команді філологічного факультету «Киса». Тоді як Дмитро Муринюк зазначив, що хоче більш прискіпливо оцінити відразу три команди. Тому він запропонував учасникам Закритої ліги КВК влаштувати імпровізований батл. Спершу вони мали придумати дотепне запитання до запропонованої їм відповіді. Потім – підібрати другий пісенний рядок до початку пісні, запропонованої спершу Анатолієм Шашковим, а потім – глядачкою із залу. У результаті Дмитро Муринюк остаточно зупинив свій вибір на команді «І ми на хвилі» філологічного факультету. Тож хлопці та дівчата з філфаку також стали учасниками Ліги сміху ЗНУ.

Потім відбулося нагородження переможців в окремих номінаціях. Кращим звукорежисером визнали представника команди економічного факультету. Кращою актрисою назвали Катерину Письменну з команди «Тиристорный светодиод», а кращим актором – Павла Халаші з «І ми на хвилі». Найкращим жартом визнали виконання альтернативного гімну ЕПК його командою. Крім того, команда «Нет парня» Економіко-правничого коледжу отримала з рук Дмитра Єрмоленка Кубок ректора ЗНУ.

Та на цьому приємні сюрпризи не закінчилися: співробітники центру культури під керівництвом директора Юлії Янько зробили подарунок для всіх учасників Закритої ліги КВК. На сцену вивезли великий іменинний торт, замість свічок прикрашений бенгальськими вогнями. На честь 56-річчя від дня заснування КВК пригостили всіх учасників гри, а також глядача, що сидів на «потрібному» місці – номер якого був найбільш схожим на дату від заснування знаменитої гри. Після завершення заходу Микита Налівкін нагадав присутнім, що наступного разу насолодитися грою улюблених команд вони зможуть 20 грудня: цього дня у ЗНУ відбудеться черговий етап Ліги сміху.

Таміла Тарасенко