Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ обговорили пропозиції та зміни до Колективного договору

У ЗНУ обговорили пропозиції та зміни до Колективного договору

13.11.2017 14:29 Все Головні новини колдоговор

10 листопада у Запорізькому національному університеті відбулась зустріч керівництва вишу, на якій обговорили пропозиції та доповнення до змін у Колективному  договорі ЗНУ.

На заході були присутні  представники керівництва вишу, ректорату, структурних підрозділів, які проаналізували та розглянули пропозиції до змін Колективного договору більш ніж від 15 структурних підрозділів, які надійшли до загального відділу, юридичного відділу та профспілки. Їх озвучили в.о. ректора вишу Олександр Бондар, начальник юридичного відділу Ольга Кулініч та представники профспілки Світлана Носова і Борис Павловський.

Так, низка пропозицій, яка б дозволила у майбутньому вдосконалити діяльність вишу стосувалась, наприклад: оплати праці  науковців вишу за переліком посад,  виплати матеріальної допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки, виплати винагороди авторам – науковим працівникам ЗНУ за видання монографій іноземною мовою у закордонних видавництвах у розмірі 1500 гривень, а також преміювання за наукові досягнення (патент на винахід – 700 грн.,  публікація наукових праць в Scopus - 1500 грн.), забезпечення безкоштовного друку монографій для докторантів бюджетної форми навчання, оплати праці науковців відповідно індексу Гірша, поліпшення матеріального становища працівників, створення сприятливих умов для роботи, зміни витрат на наукові розробки, розробку бюджетних проектів та госпдоговірних тем, розширення баз для наукових досліджень, атестації науково-педагогічних працівників та моніторингу стану виконання ними контрактів, оптимізації роботи по розробленню посадових інструкцій для штатних співробітників та науково-педагогічних працівників. Крім того, представники трудового колективу внесли  на розгляд пропозиції щодо питань охорони праці, страхування, пожежної безпеки, профспілкового захисту, пільгових путівок на оздоровлення дітей співробітників, оплати праці тренерів у групах здоров’я вишу у розмірі 60 грн на місяць з однієї людини, зміцнення матеріальної бази  вишу і структурних підрозділів та інше.

Під час засідання представники керівництва наголосили, що у виші приділяють велику увагу соціальному захисту співробітників, вчасному надходженню всіх грошових виплат, гарантованих Колективним договором. Також вони відзначили, що керівництво  завжди йде на зустріч побажанням колективу та докладає максимум зусиль для виконання всіх пунктів цього важливого документа.

За результатами обговорення усі учасники заходу  проголосували за те, аби частину з них підтримати та реалізувати за наявності зекономлених коштів в університеті.

Наприкінці усім учасникам подякували  за плідну роботу і висловили сподівання, що весь колектив ЗНУ й надалі докладатиме багато зусиль заради невпинного розвитку університету.

Відзначимо, що у грудні представники вишу  зможуть  взяти участь у конференції трудового колективу, на якій будуть  прийняті рішення по доповненням та змінам до Колективного договору.

Олена Переверзєва