Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулась зустріч волейбольних команд «Орбіта» та «Регіна»

У ЗНУ відбулась зустріч волейбольних команд «Орбіта» та «Регіна»

13.11.2017 16:00 Все Головні новини Волейбол Орбіта-ЗНУ

У черговому турі волейбольної Суперліги у СОК ЗНУ відбулась зустріч запорізької команди «Орбіта-ЗНУ» із рівненською командою «Регіна». Обидва матчі пройшли у напруженій боротьбі.

У першій зустрічі «Регіна-МЕГУ-ОШВСМ» здобула перемогу – 3:1.

Наступного дня першу партію виграла рівненська команда – 25:16. Але господарки зустрічі команда «Орбіта» змогли продемонструвати прагнення до перемоги. У підсумку запоріжанки перемогли у трьох наступних партіях і рахунок став 3:1 на користь нашої команди. За словами тренерів спортсменки плідно та активно готується до наступних ігор і подальших перемог.

Зараз запоріжанки займають четверту позицію в турнірній таблиці.

Ігри наступного туру "Орбіта" проведе 1 і 2 грудня, де зустрінеться з командою «Хімік».