Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики провели Літературні читання «Осіннє відродження»

На факультеті журналістики провели Літературні читання «Осіннє відродження»

13.11.2017 16:01 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики літературні читання поезія верлібри презентація книги

Восьме листопада в Запорізькому національному університеті на факультеті журналістики відбувся захід «Літературне читання: Осіннє відродження». Його організаторами виступили голова Наукового товариства студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених Ілона Давиденкова та її заступник Таїсія Зозуль.

Захід був доволі масштабним. Його атмосфера від початку до кінця залишалася дружньою та теплою. Студенти перших – четвертих курсів мали змогу показати себе як найталановитіших поетів чи письменників та подивитися на інших, поміркувати, отримати новий досвід та неймовірні враження від почутого.

На захід завітали декан Віктор Костюк, його заступник Анастасія Кондрико та викладачі: Олена Усманова, Людмила Чернявська, Тетяна Іванюха. На літературнику було присутньо близько 30 студентів. Учасники представляли свої власні поезії та прозові твори.

Спочатку студенти соромились, але потім ввійшли в азарт й ділилися зі слухачами багатими здобутками своєї поезій. Були також, ті, які прийшли поспостерігати за творчістю інших, та можна точно сказати, що кожен надихнувся на написання віршів. Дві дівчини презентували свої книги, одна поділилась неперевершеними верлібрами.

Наприкінці літературного часу, до компанії творчих студентів приєдналася Світлана Кушнір – поетеса і письменниця, студентка факультету. Цьогоріч вона представила свою книгу «Как увидеть ангела», створену разом із донькою, на Книжковій Толоці. Вона, також, поділилася своєю прекрасною казкою у віршах. Так оптимістично закінчилось «Літературне читання». Організатори пообіцяли, що тепер такі зустрічі стануть традиційними, та наступні читання будуть присвячені Новому року.

Анастасія Куркіна