Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету взяли участь у молодіжних дебатах

Студенти юридичного факультету взяли участь у молодіжних дебатах

14.11.2017 08:58 Все Головні новини Факультети Юридичний

Нещодавно представники юридичного факультету Запорізького національного університету – учасники Запорізького відділення Ліги студентів Асоціації правників України – взяли участь у загальноукраїнських молодіжних дебатах «Права і свободи». Захід проходив на базі Національної юридичної академії (м. Дніпро) за сприяння Центру демократії та верховенства права. В обговоренні актуального правничого питання взяли участь студенти-активісти – учасники обласних осередків Ліги студенті АПУ з Києва, Запоріжжя та Дніпра.

На представників ЗНУ – студентів Юлію Носаль, Олександра Богатченка, Карину Козачухну, Ольгу Безсмертну та Єгора Токарєва – чекали два тури напружених дебатів. Команда із Запоріжжя спершу змагалася з майбутніми правниками з Національної юридичної академії (м. Дніпро), а потім – зі студентами Києво-Могилянської академії. Аргументи команд, вміння відстоювати власну точку зору та взаємодіяти з опонентами оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли як науковці, так і юристи-практики.

Під час урочистої церемонії вручення сертифікатів учасникам дебатів на адресу представників ЗНУ пролунали слова схвалення. Судді високо оцінили гарний рівень підготовки всіх учасників Запорізького осередку Ліги студентів. Крім того, вони відзначили виважену громадську позицію майбутніх юристів, стійкість їхніх переконань і вміння аргументовано відстоювати свою точку зору.

Самі ж студенти ЗНУ переконані, що участь у подібних змаганнях не лише дозволяє їм підвищити рівень своїх професійних компетентностей, набути практичного досвіду, але й допомагає глибше розібратися в цікавих для них темах правового поля. Крім того, під час таких цікавих тематичних заходів вони знаходять нових друзів й однодумців, обговорюють перспективи діяльності Ліги студентів, а також планують проведення у майбутньому нових спільних заходів. Тож майбутні правники вдячні адміністрації вишу й керівництву юридичного факультету за підтримку їхнього прагнення не обмежуватись аудиторними заняттями, а присвячувати час здобуттю додаткових знань і самовдосконаленню.

Таміла Тарасенко

Юридичний факультет. Ліга студентів Асоціації правників України, дебати