Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у всеукраїнській Школі кримінального права

Студенти ЗНУ взяли участь у всеукраїнській Школі кримінального права

15.11.2017 10:24 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет наукова діяльність молода наука Школа кримінального права

Студенти-науковці юридичного факультету ЗНУ – представники Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України – нещодавно взяли участь у Школі кримінального права, яка проходила на базі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого (м. Харків). Організатори заходу запросили до участі в ньому представників провідних вітчизняних вишів, які готують правників нової генерації.

Запорізький осередок Ліги студентів АПУ об’єднав активних студентів, які прагнуть до постійного самовдосконалення й зацікавлені у поглибленні рівня знань. Так, цього разу Юлія Носаль, Олександр Богатченко, Ольга Безсмертна, Карина Козачухіна, Єгор Токарєв, Єлизавета Бублій, Яна Вишнєкова й Катерина Воробець стали учасниками всеукраїнської Школи кримінального права.

Упродовж двох днів вони, разом із однолітками з інших вишів України, прослухали лекції відомих юристів-практиків. Проблемі питання, пов’язані, зокрема з реформуванням правничої галузі в країні, лектори ілюстрували на прикладах із власної практики.

Крім того, організатори подбали про те, аби слухачі Школи не лише здобули міцну теоретичну базу. Вони надали студентам змогу розібрати конкретні випадки, висловити свою точку зору щодо запропонованих кейсів, взяти участь у дискусіях, відстоюючи свою позицію.

Після завершення занять у Школі кримінального права її слухачі отримали сертифікати, які засвідчують зростання їхніх професійних компетентностей. Крім того, організатори заходу відзначили активність і прагнення до вдосконалення представників Запорізького національного університету.

Запорізькі студенти оцінили свій досвід участі у Школі кримінального права як дуже цікавий і корисний. Своєю чергою, декан юридичного факультету, професор Тетяна Коломоєць запевнила, що на факультеті надають великого значення створенню можливостей для заохочення майбутніх правників для участі у всеукраїнський наукових заходах. Адже це сприяє розширенню кругозору студентів і зростанню їхнього зацікавлення в здобутті якісної освіти європейського рівня.

Таміла Тарасенко