Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представниця математичного факультету Ніна Євтушенко – переможниця конкурсу «StudMis Ukraine-2017»

20.11.2017 15:33 Все Головні новини Факультети Математичний Центр культури математичний факультет конкурс краси перемога

Вісімнадцятого листопада у Києві відбувся VII щорічний конкурс краси «StudMis Ukraine-2017». За звання найкрасивішої студентки боролися дівчата з 17 міст України, серед них і студентка 4 курсу математичного факультету ЗНУ Ніна Євтушенко.

Учасниці пройшли складний відбірковий етап, зйомки відеозвернень, фотосесій, постановки дефіле. Під час заходу на красунь із провідних українських вишів чекали дефіле в національних костюмах і дизайнерських сукнях від «Yanina studio», вихід у купальних та вечірніх сукнях. Також учасниці відповідали на питання «із підтекстом» від ведучого.

Журі було дуже складно обрати переможницю, красуню, яка представить Україну та свій університет на міжнародному конкурсі краси у Сеулі. Хвилююча мить для учасниць і оголошення результатів конкурсу. Найкрасивішою студенткою України, переможницею конкурсу «StudMis Ukraine» 2017 стала наша студентка Запорізького національного університету Ніна Євтушенко.

Колектив ЗНУ вітає Ніну із перемогою та закликає всіх її прихильників «тримати кулаки» за представницю університету! Із 5 по 20 грудня наша красуня буде представляти Україну, а отже, Запоріжжя та Запорізький національний університет, у міжнародному конкурсі «World Miss University-2017» у Камбоджі.

Центр культури