Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ взяли участь у «Туристичному Бізнес-форумі-2017»

Студенти ЗНУ взяли участь у «Туристичному Бізнес-форумі-2017»

20.11.2017 15:38 Все Головні новини Університет факультет менеджменту факультет фізичного виховання Економіко-правничий коледж освітній процес практика Форум

Днями у виставковому центрі «Козак Палац» у Запоріжжі пройшов «Туристичний Бізнес-форум-2017». Представники Запорізького національного університету не лишилися осторонь від такої важливої для нашого міста події. Студенти-активісти вишу під керівництвом проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука завітали на масштабний всеукраїнський захід, аби дізнатися про актуальні новини вітчизняної туристичної галузі, а також здобути практичні навички й підвищити свої професійні компетентності.

На велелюдному форумі були представлені 4 основні локації: головна сцена, медіацентр, зона майстер-класів та зона для проведення засідань круглих столів.

До участі в цьому форумі були запрошені кращі спікери України. Учасники заходу мали нагоду прослухати таких доповідачів, як представники асоціації індустрії гостинності України на чолі з головою Олександром Лієвим, радник першого віце-прем'єр-міністра - міністра економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга, телеведуча і актриса Ольга Фреймут, відомий ресторатор Діма Борисов. Крім того, упродовж двох днів із аудиторією спілкувались готельєри, представники найбільших авіакомпаній, всеукраїнських та міжнародних ЗМІ і чимало інших представників туристичного ринку нашої країни.

Основну мету організатори даного форуму вбачали в тому, щоб розвинути в Запоріжжі туристичне середовище, показати привабливість міста й області для іноземних партнерів і інвесторів, довести, що кожен може створити і реалізувати власний проект у цьому напрямку діяльності.

Гостей форуму також приваблювала можливість під час заходу побачити ретро-автомобілі, а також справжнє скіфське золото, автентичний меч Святослава, срібного орла з Вознесенівського скарбу і безліч інших історичних знахідок.

Студенти ЗНУ, розповідаючи про свої враження від участі в роботі Форуму, відвідування майстер-класів та лекцій, охарактеризували свої враження як дуже позитивні. Сам форум видався їм не лише цікавим й інформаційно наповненим, але й корисним. Спілкування з практиками, які не лише добре обізнані на власному досвіді зі станом ринку туристичних послуг в Україні, але й змогли досягти помітних успіхів, надихнуло представників молоді на подальше плідне навчання.

Як зазначив проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, коментуючи участь у форумі представників ЗНУ, в університеті надають великого значення не лише створенню у студентів міцної теоретичної бази, але й сприянню набуття ними практичних навичок. «Участь у таких заходах всеукраїнського масштабу – чудова можливість для представники факультетів фізичного виховання й менеджменту, а також Економіко-правничого коледжу дізнатися більше про перспективи вподобаної ними галузі діяльності. Також це нагода зустрітися із потенційними роботодавцями, почути про ті знання й навички, які забезпечать молодим фахівцям успішний старт при побудові кар’єри», – наголосив він.

Анна Мануйлова,

голова міжнародного сектору