Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартують інтенсивні курси з англійської мови

У ЗНУ стартують інтенсивні курси з англійської мови

У рамках утілення в життя Концепції вивчення іноземних мов Запорізького національного університету у виші незабаром стартують інтенсивні курси з англійської мови для першокурсників. Варто відзначити, що їх тривалість становитиме 40 академічних годин. Цей модуль за часом охопить 2,5 місяців. У групі працюватиме 10 слухачів, а їхніми викладачами будуть науково-педагогічні працівники кафедри іноземних мов професійного спрямування факультету іноземної філології (завідувач Станіслав Іваненко).

За словами в.о. директора Центру інтенсивного вивчення іноземних мов Варвари Петросової, режим занять слухачів курсів охопить дві пари на тиждень, тобто чотири академічні години. До речі, розклад буде узгоджуватися окремо в кожній групі, що надасть змогу молоді поєднати основне навчання із факультативними заняттями.

Інтенсивні курси розраховані на першокурсників з рівнем володіння англійською мовою Starter – Low Pre-intermediate, які планують підвищити свій рівень. Програма включатиме такі розділи: граматика, лексика, аудіювання, читання, письмо. Вартість одного модуля становитиме 680 гривень за 40 академічних годин.

Звертатися за довідками про інтенсивні курси з англійської можна до центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ: навчальний корпус № 2, аудиторія 108. Телефони: 289 12 95 та 066 290 56 21.

Нагадаємо, що Центр працює за таким графіком:

ПН - ЧТ від 9.00 до 18.00

ПТ від 9.00 до 17.00

Варто підкреслити, що зважаючи на приналежність Центру до найбільшого державного вишу області, що гарантує якість наданих послуг і професіоналізм викладацького складу, пріоритетним напрямком діяльності Центру є інтенсивне вивчення іноземних мов із перспективою складання іспитів на сертифікати міжнародного зразку. Вирішальну роль при цьому відіграє той факт, що за десять років безперервної праці на ринку освітніх послуг викладачами Центру був накопичений значний досвід, розроблені нові ефективні методики інтенсивного вивчення іноземних мов, удосконалена система викладання англійської мови як такої, що користується найбільшим попитом (наразі вона побудована за модульним принципом і охоплює всі рівні мовної підготовки, від початкового до найвищого).

Центр інтенсивного вивчення іноземних мов