Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультет журналістики завітала відома телеведуча

На факультет журналістики завітала відома телеведуча

20.11.2017 17:42 Все Головні новини Факультети Журналістики зустріч позааудиторна робота свято

У Запорізькому національному університеті в рамках святкування Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку на факультеті журналістики відбулася низка заходів: музична перерва, вікторина та зустріч із відомою запорізькою телеведучою та головою редакційної ради Національної суспільної телерадіокомпанії України Ольгою Вакало.

На зустріч з почесною гостею завітали її майбутні колеги – студенти 1-4 курсів факультету журналістики ЗНУ. Організували захід завідувач кафедри журналістики, доцент Юлія Любченко та доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю Тетяна Іванюха.
«16 листопада – не просто професійне свято. Цей день – чудова можливість зібратися разом, поговорити про важливі зміни, що зараз відбуваються у медійній сфері, а для студентів – можливість поспілкуватися з такими професіоналами, як пані Ольга, перейняти досвід та запал», – зазначила Тетяна Іванюха.
Ольга Вакало нещодавно очолила редакційну раду Національної громадської телерадіокомпанії України. Під час нової діяльності вона планує використовувати досвід багаторічної плідної праці у запорізьких ЗМІ, зокрема на телеканалі «Запоріжжя». Ця подія має якісно вплинути на розвиток запорізького регіонального мовлення, оскільки тепер реформи запорізької філії мають піти активніше.
«Молодь зараз не дивиться телевізор, однак молоді люди охоче приходять до студії розповісти про свої ініціативи та життя. Це надзвичайно важливо, оскільки телевізор дивляться люди, для яких гості надзвичайні авторитети. Якщо ми будемо показувати молодь, котра щось робить, то й аудиторія повірить у краще», – поділилася Ольга Вакало.
Саме питання створення суспільного мовлення викликало найбільш жваве обговорення між студентами та гостею. Майбутніх медійників найбільше цікавили зміни у контенті, який виготовляє телеканал «Запоріжжя», а також секрети приваблення аудиторії, саме на ці теми пролунало найбільше запитань.
«Сьогодні у нас була дійсно унікальна можливість – не кожного дня відбуваються зустрічі з керівництвом НСТУ (Національної суспільної телерадіокомпанії України – ред.) Ми сьогодні почули не просто історію змін, ми отримали реальний меседж, що заскорубла структура готова змінюватися, вона хоче нових облич», – говорить студент 4 курсу факультету журналістики Максим Савченко.
Також усі студенти та викладачі факультету зібралися за круглим столом, де студентка 4 курсу Катерина Степанова за допомогою інтерактивної презентації розповіла про цікаві факти з історії виникнення телебачення. А доцент кафедри реклами та соціальних комунікацій Тетяна Іванюха разом зі студентами підготувала відеозвернення, де випускники привітали улюблений факультет зі святом.

Олександра Бекірова, Ілона Давиденкова