Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Третьокурсники ЕПК розповіли запорізьким учням про особливості вступу-2018

Третьокурсники ЕПК розповіли запорізьким учням про особливості вступу-2018

Третьокурсники ЕПК  розповіли запорізьким учням про особливості вступу-2018
21.11.2017 10:33 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК вступ-2018 профорієнтація

Студенти 3 курсу спеціальності «соціальна робота» разом із викладачем коледжу, к.п.н. Тетяною Турбар відвідали КЗ «Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Світанок» ЗОР. Ініціатором зустрічі виступила директор загальноосвітнього закладу Катерина Шарікова та директор коледжу Олена Грибанова, яка підтримала запрошення до плідної співпраці.

Головною метою профорієнтаційного заходу «25 питань студенту» було допомогти випускникам школи-інтернат визначитись із подальшою професією. Вихованців закладу турбували питання умов прийому для пільгових категорій у 2018 році, кількості спеціальностей, за якими готують у Економіко-правничому коледжі ЗНУ, та подальші перспективи їх працевлаштування.

Студенти поділились із учнями враженнями від навчання у коледжі, знаннями, отриманими під час практики, широким спектром вибору робочого місця після завершення навчання.

Від зустрічі на згадку викладачам та учням школи-інтернат представники коледжу залишили теки з описами професій, блокнот із офіційною символікою ЕПК ЗНУ та яскраві закладки-календарі.

Економіко-правничий коледж