Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Професор ЗНУ провів лекцію-бесіду до Тижня права

Професор ЗНУ провів лекцію-бесіду до Тижня права

21.11.2017 10:35 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет тиждень права співпраця із вишами

Представники юридичного факультет Запорізького національного університету значну увагу приділяють активній співпраці з багатьма вишами України та Запоріжжя зокрема. Так, днями у Запорізькій державній інженерній академії проходили заходи, присвячені Тижню права. Відтак, керівництво ЗДІА запросило завідувача кафедри цивільного права ЗНУ, професора Дмитра Єрмоленка для проведення лекції-бесіди на тему «Правосвідомість молоді: сучасні тенденції та перспективи». Запропонована тема викликала неабияку зацікавленість з боку студентів інженерної академії різноманітних спеціальностей.

Під час лекції-бесіди у доступній для розуміння формі обговорювалися актуальні для сучасного українського суспільства питання: проблеми формування правової свідомості молоді, причини та шляхи подолання правового нігілізму у молодіжному середовищі, проблеми правового виховання сучасної української молоді, основні напрямки державної молодіжної політики та багато інших.

Студенти ЗДІА брали активну участь в обговоренні сучасних проблем правосвідомості молоді, висловлювали власне бачення щодо можливостей вдосконалення процесу формування високого рівня правосвідомості та правової культури сучасної молоді.

Юридичний факультет