Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі ЗНУ до Дня студента влаштували концерт

У Торговому коледжі ЗНУ до Дня студента влаштували концерт

21.11.2017 10:41 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж культурно-масова робота свято

Днями в Торговому коледжі ЗНУ провели урочистий захід до Дня студента. Гостями свята стали адміністраці, викладачі та студенти навчального закладу. На початку заходу студентське товариство привітав зі святом директор коледжу Олександр Олійник. Він побажав всім присутнім успіхів у навчанні, творчої наснаги, здоров’я та визначних досягнень у майбутньому.

У цей день на сцені були представлені різні жанри студентської творчості. Студентка 3 курсу Марія Дробанцева зі своїми партнерами підготувала акробатичні номери, якими зачарували всіх присутніх.

Першокурсники з групи ХТ 1/17 підготували мініатюри про студентське життя.  Група 9 ТКД 1/15 – гумористичну сценку, про те, як студенти третього курсу складають іспит.

До речі, організатори відзначили, що іноді креативні номери народжуються прямо під час репетицій. Так, студентів третьої групи коледжу цього дня об’єднала музика і вони презентували вокальну композицію у супроводі гітари з елементами біт-боксу.

Студенти-випускники ТК ЗНУ підготували вікторину «Чи знаєш ти свій коледж?», у якій були як серйозні, так гумористичні запитання з історії та сьогодення коледжу. Деякі питання викликали труднощі навіть у викладачів.

Студентки групи Б 1/16 підготували для присутніх чудове виконання української пісні, а представники групи 9 ХТ 1/17 – танець у стилі контемп.

Під час заходу лунали щирі слова вдячності на адресу батьків і викладачів коледжу, які завжди підтримують студентів на шляху до здобуття вищої освіти.

Своєю чергою, викладачі та співробітники коледжу ще раз привітали студентство зі святом і побажали їм вдалого навчання та успіхів у реалізації всіх планів й ідей!

Торговий коледж ЗНУ