Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ілля Хвостенко – переможець кубка України з фрі-файту

Ілля Хвостенко – переможець кубка України з фрі-файту

21.11.2017 14:39 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК спорт фрі-файт захисник вітчизни патріотичне виховання поєдинок розробка програмного забезпечення

Вісімнадцятого-дев’ятнадцятого листопада в м. Київ відбувся Всеукраїнський меморіальний турнір з фрі-файту «Захисник Вітчизни». У змаганнях зійшлися шість команд із різних областей України. Тридцять титулованих бійців показали, що таке справжнє бойове мистецтво.

За першість на Кубку України з фрі-файту змагались команди із Дніпропетровської, Івано-Франківської, Сумської, Київської, Вінницької та Тернопільської областей. Запорізьку область гідно представив студент 4 курсу спеціальності «розробка програмного забезпечення» Ілля Хвостенко. Спортсмен отримав Диплом за перше місце з фрі-файту (напрямок «Поєдинок», розділ Real-Fight, вікова група – 19-20 років, вагова категорія - +89 кг).

Вже 30 березня після командних поєдинків групового етапу Кубок з фрі-файту назве свого чемпіона.

Викладачі та студенти коледжу вітають Іллю Хвостенка з перемогою і бажають подальших звершень та яскравих перемог у спорті та навчанні.