Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у мітингу з нагоди Дня Гідності і Свободи

Представники ЗНУ взяли участь у мітингу з нагоди Дня Гідності і Свободи

21.11.2017 16:30 Все Головні новини Мітинг патріотичне виховання виховна робота День Гідності та Свободи

Двадцять першого листопада на Майдані Героїв біля будівлі Запорізької обласної державної адміністрації відбувся мітинг з нагоди Дня Гідності та Свободи й урочисте покладання квітів біля пам’ятного знака. Вшанувати подвиг тих, хто відстоював свої переконання та свободу України, зібрались представники обласної влади, серед яких голова облдержадміністрації Костянтин Бриль, народний депутат України Ігор Артюшенко, військові, учасники АТО, громадські активісти, викладачі та студенти місцевих вищих навчальних закладів, зокрема Запорізького національного університету.

Нагадаємо, що День Гідності та Свободи відзначається 21 листопада – у день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

До присутніх на заході звернувся голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль. Він відзначив, що нашій нації доводиться відстоювати свободу зі зброєю в руках на сході України, а також нагадав про мужність тих, хто вийшов на Майдан, аби боронити свої переконання та відстоювати щасливе майбутнє нашої країни.

Також під час мітингу виступили: учасник Революції Гідності, народний депутат України Ігор Артюшенко, учасник АТО В’ячеслав Зайцев та в.о. директора обласного центру молоді Ярослав Храпський. Від імені керівництва, викладачів, співробітників і студентів ЗНУ перед учасниками мітингу виступив  проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук, який відзначив важливість цієї дати для сучасної історії України та неоціненний внесок учасників Революції гідності у розвиток сьогодення і майбутнього України. Також на заході були присутні викладачі та студенти Запорізького національного університету, зокрема історичного та біологічного факультетів.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам'ять героїв, що віддали свої життя за незалежність України. Біля пам'ятного знаку Героям революції Гідності на площі відбулася панахида за загиблими і покладання квітів.