Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті абітурієнтів навчали криптології та демонстрували окуляри віртуальної реальності

29.11.2017 13:58 Все Головні новини Факультети Математичний Математичний факультет профорієнтаційна діяльність «One day at university»

У ЗНУ триває загальноуніверситетський профорієнтаційний проект «One day at university». Його організатори ставлять собі за мету познайомити майбутніх абітурієнтів із викладачами і студентами вподобаного факультету, допомогти відчути себе студентами вишу, а також – остаточно визначитись зі спеціальністю, за якою старшокласники планують отримати вищу освіту. Ці заходи користуються неабиякою популярністю серед вступників. Так, у гості до математичного факультету завітали вирускники Запорізької гімназії № 50, Запорізького ліцею № 105, Запорізької загальноосвітньої школи №29, гімназії «Світоч», навчального-виховного комплексу «Джерело»,  Запорізького електротехнічного коледжу Запорізького національного технічного університету та Економіко-правничого коледжу ЗНУ, які бажають продовжити навчання в університеті.

Представники студентської ради факультету за дієвої підтримки та за участю його викладачів підготували для гостей цікаву насичену програму зустрічі. На початку заходу до присутніх звернувся декан математичного факультету Сергій Гоменюк. Він привітав їх у стінах університету та побажав зробити вдалий вибір у майбутньому, коли настане час вирішувати, у якому виші вони будуть здобувати якісну вищу освіту.

Зі студентами зустрілися викладачі факультету Геннадій Циммерман, Вікторія Коса, Світлана Моісеєнко й Олександр Василейко. Спочатку абітурієнти прослухали цікаву лекцію на тему «Основи криптології» від Вікторії Коси.

Далі було практичне заняття, під час якого абітурієнтам демонстрували окуляри віртуальної реальності. Той, хто одягає такі окуляри, може бачити перед собою картинну галерею, у якій виставлені видатні картини, що на сьогодні вважаються зниклими. Самі окуляри й програмне забезпечення під них розробили науковці факультету Світлана Моісеєнко й Олександр Василейко.

Після цього викладачі влаштували для абітурієнтів вікторину, під час якої гості факультету змогли продемонструвати не лише свої знання, але й загальну ерудицію. Далі на старшокласників чекала кава-брейк, під час якої вони дізналися від студентів про навчання, наукові й спортивні та культурно-масові заходи в університеті.

Крім того, для них провели екскурсію аудиторіями й лабораторіями навчального корпусу №1. Наприкінці зустрічі всі охочі мали змогу сфотографуватися на фоні яскравої святкової фотозони.

Організатори заходу подякували студентам факультету. які долучилися до проведення зустрічі з абітурієнтами: Ярославу Сьомику, Костянтину Вельможку, Ігорю Батюкіну, Анастасії Коргун, Євгену Галкіну, Владиславу Коваленку, Євгенії Мішковій, Ірині Олійник, Альоні Шестопал, Вікторії Проценко та Вікторії Петрущенко.

Математичний факультет