Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Конкурсні роботи студентів ЗНУ відзначили в Запорізькій обласній прокуратурі

Конкурсні роботи студентів ЗНУ відзначили в Запорізькій обласній прокуратурі

29.11.2017 14:05 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет молода наука конкурс перемога

Двадцять сьомого листопада студенти юридичного факультету взяли участь у конкурсі, який проходив на базі Запорізької обласної прокуратури.

Студенти 4 курсу Вероніка Михайліченко й Олег Пелипенко написали доповіді на тему «7 кроків прокурора назустріч суспільству», а студентка Карина Здановська розробила презентацію на тему «7 кроків до покращення роботи прокурора».

Усі вони були нагороджені почесними грамотами учасників конкурсу.

Серед багатьох представлених компетентному журі робіт, праці студентів юридичного факультету ЗНУ біли відібрані для подальшого їх розгляду до Генеральної прокуратури України. На базі цієї установи й буде проведено фінал конкурсу.

Юридичний факультет