Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Торговому коледжі відбулася правоосвітня зустріч у рамках акції «16 днів проти насильства»

29.11.2017 14:15 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж виховна робота правопросвітницька діяльність

Двадцять восьмого листопада працівники Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області спільно з фахівцями відділу ювенальної превенції Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції в Запорізькій області в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» зустрілися зі студентською молоддю Торгового коледжу Запорізького національного університету.

Щорічна акція «16 днів проти насильства» проводиться в навчальних закладах із метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії гендерному насильству, торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми.

Під час спілкування фахівці Запорізької юстиції розповіли присутнім про напрями роботи органів юстиції. Крім того, присутні змогли отримати відповіді на питання щодо захисту їхніх прав у повсякденному житті та під час перебування в навчальному закладі, а також отримали корисні знання за темою: «Адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх».

На заході розглядали теми корупції, виплати аліментів та роботи з документами. Лектор Олена Юхимчук розповіла дітям про адміністративну та кримінальну відповідальність і як, на перший погляд, незначущі вчинки можуть спричинити до страшних наслідків.

Особливу увагу офіцер приділила проблемі дітей, що тікають з дому, розповіла реальні випадки і їх наслідки. Лекція плавно переросла в обговорення, де студенти пропонували варіанти відповідей на запропоновані офіцером теми. Крім того, під час заходу йшлося про дитячий кримінал. Учасники розмови обговорили кримінальну відповідальність і роботу поліції з дітьми та їх батьками.

Користуючись нагодою, представники Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області розповіли про основні напрямки реалізації правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» та відповіли на запитання щодо порядку захисту права власності, боротьби з корупцією й інші.

Торговий коледж ЗНУ