Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики гостинно зустріли майбутніх абітурієнтів

На факультеті журналістики гостинно зустріли майбутніх абітурієнтів

29.11.2017 14:16 Все Головні новини Факультети Журналістики Факультет журналістики профорієнтаційна діяльність «One day at university»

Днями абітурієнти із м. Запоріжжя та області, які мріють про професію журналіста, редактора, рекламіста чи фахівця зі зв’язків із громадськістю, мали змогу відчути себе справжніми студентами факультету журналістики і краще познайомитися з університетом. У рамках проекту «One day at university» студенти-активісти факультету журналістики під керівництвом заступника декана з профорієнтаційної роботи, доцента кафедри теорії комунікації, реклами та зв'язків з громадськістю Тетяни Іванець підготували для старшокласників цікаву й інформаційно насичену програму.

Після знайомства з гостями факультету студенти влаштували для них екскурсію як територією студмістечка, так і навчальним корпусом №2, де розташований факультет журналістики. Абітурієнтів познайомили з матеріально-технічною базою й аудиторним фондом факультету. Зокрема, їх запросили до кабінету студентської ради і познайомили з її представниками.

Також для учнів провели цікаву лекцію та профільні майстер-класи, під час яких майбутні вступники змогли більше дізнатися про професію журналіста та про роль реклами у сучасному суспільстві. Крім того, абітурієнти змогли поставити актуальні для них запитання, пов’язані зі вступом на факультет журналістики. Зокрема, студенти порадили учням 10 і 11 класів, як краще підготуватися до складання профільних ЗНО.

Під час кави-брейк на гостей ЗНУ чекало не лише смачне чаювання, але й перегляд уривку виступу команди журналістики, підготовленого учасниками цьогорічного творчого конкурсу «Кубок першокурсника». Завершилася зустріч майбутніх студентів із університетом екскурсією до лабораторій факультету, де їм розповіли про проходження практики під час навчання, можливість здобути навички теле- і радіожурналістів. А також – про студентське телебачення, що діє на базі ЗНУ.

Усі учасники заходу – як абітурієнти, так і студенти факультету, – запевнили, що в них залишилися найкращі враження від зустрічі. Представники студради також додали, що вони сподіваються побачити абітурієнтів 1 вересня наступного року вже першокурсниками факультету.

Факультет журналістики