Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Пішов з життя доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЗНУ Тарас Шевченко

Пішов з життя  доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЗНУ Тарас Шевченко
30.11.2017 10:48 Все Головні новини Факультети Економічний Університет економічний факультет некролог

Адміністрація Запорізького національного університету та колектив економічного факультету висловлюють щире співчуття рідним та близьким із приводу смерті кандидата історичних наук, доцента кафедри фінансів, банківської справи та страхування Тараса Григоровича Шевченка.

Серце великого життєлюба перестало битися на 80 році життя. Воно було віддане Україні та Запоріжцям. Він мав мужність брати на себе відповідальність за прийняття важливих рішень, відстоював інтереси в непростих економічних та політичних умовах. Його внесок у розвиток університету є неоціненним. Тарас Григорович назавжди запам’ятається щирою людиною, талановитим керівником і педагогом, який користувався високим авторитетом і повагою.

Пам’ять про цю талановиту людину – завжди житиме в серцях тих, хто його знав, шанував і любив, а його життєвий шлях і вагомий доробок буде прикладом для прийдешніх поколінь науковців і педагогів.

Водночас, він був Людиною, у якої тисячі наших студенів отримували допомогу чи просто пораду. Його досвід і приклади мудрих вчинків стануть у нагоді не одному поколінню.

В усьому Тарас Григорович виявляв високі моральні якості, інтелігентність, порядність. Цінував дружбу. Любив життя, гумор.

Висловлюємо щирі співчуття родині покійного, поділяємо її горе. Він був щасливим чоловіком, батьком, дідусем. Розуміємо гіркоту втрати всіх, хто знав, любив і поважав Тараса Григоровича.

Запоріжжя втратило серце свого великого земляка, але вічною про нього буде Пам'ять.

Світла пам’ять про нього залишиться у серцях тих, хто його знав.

Громадська панахида відбудеться 4 грудня у приміщенні спортивно-оздоровчого комплексу Запорізького національного університету.

Початок прощання з Тарасом Григоровичем Шевченком розпочнеться об 11.00.