Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету завітали до Запорізького коледжу технології та дизайну

01.12.2017 09:48 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця з коледжами

Двадцять дев’ятого листопада представники кафедри кримінального права та правосуддя юридичного факультету ЗНУ: старший викладач Катерина Плутицька, доценти Оксана Узунова та Лілія Шеховцова завітали до Запорізького коледжу технології та дизайну. Вони зустрілись з директором коледжу Оленою Наливайко, методистом Мариною Холодій і студентами ЗКТД.

Співробітники юридичного факультету розповіли молоді про матеріально-технічну базу та наукові школи ЗНУ, а також про можливості, які відкриває наш університет перед вступниками.

Так, Катерина Плутицька повідомила присутнім кілька важливих нюансів про умови вступу та особливості проходження ЗНО для випускників коледжів, назвала переліки документи необхідних для вступу, оговорила вартість навчання, а також можливості поселення у гуртожитки, особливості організації дозвілля, роботу спортивних секцій та гуртків.

Також представники юридичного факультету розповіли про додаткові освітні послуги, що надає своїм студентам ЗНУ, про міжнародну діяльність ВНЗ, завдяки якій студенти можуть брати участь в міжнародних академічних програмах тощо.

Студенти коледжу отримали інформаційні буклети вишу. Вони мали можливість поспілкуватися із викладачами та отримати відповіді на запитання про університет. Багато хто із присутніх на заході скористався нагодою, аби дізнатися більше про Запорізький національний університет загалом та юридичний факультет зокрема.

Юридичний факультет