Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели студентську конференцію з адміністративного права

01.12.2017 10:55 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет молода наука конференція

Двадцять дев’ятого листопада на юридичному факультеті ЗНУ серед другокурсників відбулася конференція з адміністративного права. Організатори заходу висловили подяку декану юридичного факультету Тетяні Коломоєць, яка завжди підтримує та задає вектор розвитку студентам, котрі прагнуть здобувати знання цікавими та ефективними методами.

На конференції молоді науковці презентували роботи за такими актуальними темами як: «ID картка: переваги та недоліки. Способи отримання та зручність використання», «Документи особи для виїзду за кордон», «Режим використання та обігу отрути в Україні», «Наркотичні, психотропні речовини та їх прекурсори: актуальні проблеми», «Перевезення через державний кордон культурних цінностей: правові аспекти».

Також доцент Анна Шарая і представники навчального сектору студентської ради та Наукового товариства студентів, аспірантів і молодих науковців юридичного факультету підготували для студентів цікаві завдання та ситуаційні задачі практичного характеру.

За результатами проведеної конференції переможців відзначили грамотами та пам’ятними подарунками. Студенти, коментуючи свою участь у науковому зібранні, зауважили, що досвід проведення таких конференцій є дуже важливим, адже з’являється можливість поглибити свої знання з окремих актуальних питань у цікавій формі.

Юридичний факультет