Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЕПК долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Студенти ЕПК долучилися до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Студенти ЕПК долучилися до Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства»
04.12.2017 09:22 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК соціальна педагогіки попередження насильства у суспільстві

28 листопада для студентів спеціальності соціальна педагогіка з метою підвищення рівня знань про проблему насильства та його наслідки було проведено тренінг із попередження цього негативного явища. Організаторами заходу виступили викладачі коледжу Катерина Тарасова та Тетяна Турбар. Для проведення тренінгу було запрошено спеціаліста Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксану Семененко.

Під час короткого знайомства із студентами з'ясувалося, що більшість із них відвідали тренінг через бажання краще розуміти проблему насильства. Дуже детально було обговорено види насильства. Для закріплення інформації Оксана Олександрівна пропонувала студентам вирішити ситуативні завдання, а вони, своєю чергою, визначали вид насильства у кожному окремому випадку. Усі відповіді були вірними, хоча деякі випадки здавалися неочевидними.

Наступним етапом буда робота у командах. Студенти об’єдналися у чотири команди. Кожна з них повинна була описати наслідки одного з видів насильства. Цікаво зауважити, що кожна група зазначила такі наслідки, як сильний стрес, недовіра до оточуючих, можливий конфлікт із суспільством.

Визначивши наслідки різних видів насильства, студенти об’єдналися вже у дві групи для того, щоб скласти інструкцію щодо запобігання виникнення таких ситуацій. Список правил у двох команд майже збігався і виявився досить змістовними. Це говорить не тільки про добре розуміння теми студентами, а й про усвідомлення ними ситуації в цілому.

Наприкінці тренінгу його учасники поділилися своїми враженнями та думками щодо проблеми насильства та шляхів її вирішення.

На жаль, проблема насильства у глобальному масштабі не може бути вирішена, але невеликі випадки вирішуються своєчасним наданням допомоги. Головне – не замовчувати біди, вчасно звернутися за допомогою і знати, що життя завжди можна змінити на краще.

Єлизавета Татаринцева