Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для майбутніх соціальних педагогів ЕПК провели воркшоп «Проектна лабораторія»

Для майбутніх соціальних педагогів ЕПК провели воркшоп «Проектна лабораторія»

Для майбутніх соціальних педагогів ЕПК  провели воркшоп «Проектна лабораторія»
04.12.2017 09:49 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК проектна діяльність соціальна робота соціальна педагогіка освітній процес

У рамках проведення тижня популяризації спеціальностей соціальна педагогіка та соціальна робота для студентів 2 курсу Економіко-правничого коледжу провели воркшоп «Проектна лабораторія». Метою заходу стала популяризація серед студентів закладу проектної діяльності, яка на сьогодні є одним із найперспективніших складників освітнього процесу, тому що створює умови творчого саморозвитку та самореалізації студентів. Самостійне здобування знань, систематизація їх, можливість орієнтуватися в інформаційному просторі, бачити проблему і приймати рішення відбувається саме через метод проекту.

Спікером заходу стала Наталя Селюкова, керівник понад 30 соціальних проектів, тренер з вирішення конфліктів, тренер БО "Український жіночий фонд" з об’єднання громад та підготовки соціальних грантових проектів.

Під час зустрічі студенти дізналися про те, що таке проект та грант, які існують у нашій країні інформаційні ресурси, що допомагають у пошуках потрібних програм. Зокрема, враховуючи майбутню спеціальність, увагу студентів було зосереджено саме на соціальних проектах як перспективному напрямі діяльності соціально-педагогічних працівників.

Пані Наталя наголосила на тому, що участь у проектній діяльності є реальним шансом навчання, розвитку та матеріального заробітку. Спираючись на власний досвід, вона розповіла про найважливіші етапи створення проектів, зокрема, як подати заявку на участь у конкурсі, як вдало переставити свою розробку, щоб її помітили серед багатьох інших.

Студенти проявили велику зацікавленість цією темою. Так, їх турбували питання «з чого розпочинати проектну діяльність?», «які проекти користуються найбільшою популярністю серед донорів?», «хто найчастіше виступає спонсором?» та багато інших запитань, на які вони отримали вичерпні відповіді.

Організатори висловили сподівання, що проведена зустріч та отримані на ній нові знання стануть у нагоді студентам під час професійної діяльності та надихнуть їх на створення успішних проектів.

Економіко-правничий коледж