Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда «Орбіта-ЗНУ» продовжує боротьбу у волейбольній Суперлізі України

Команда «Орбіта-ЗНУ» продовжує боротьбу у волейбольній Суперлізі України

04.12.2017 13:30 Все Головні новини Волейбол Орбіта-ЗНУ

У п’ятому турі жіночої волейбольної Суперліги України відбулась зустріч запорізької команди «Орбіта-ЗНУ» із  командою «Хімік». Обидва матчі пройшли у напруженій боротьбі.

У першій зустрічі 1 грудня між командами «Орбіта-ЗНУ» та «Хімік» рахунок гри був 2:3 (18:25, 25:21, 22:25, 25:23, 11:15).

Наступного дня команди «Орбіта-ЗНУ» – «Хімік» зіграли з рахунком  0:3 (17:25, 15:25, 16:25) на користь команди «Хімік». Впродовж гри команда намагалась зрівняти рахунок та продемонструвала прагнення до перемоги.

За словами директора спортивно-оздоровчого комплексу Михайла Протаса, наразі дівчата активно тренуються під керівництвом тренерів: Володимира Бузаєва та  Ірини Комісарової , щоб достойно зіграти  у наступних етапах змагань.

Зараз запоріжанки займають четверту позицію в турнірній таблиці.

Незабаром на волейболісток команди «Орбіта-ЗНУ» чекають ігри з командами «Білозгар-Медуніверситет» та "Волинь-Університет-ОДЮСШ".

Олена Переверзєва