Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЕПК Ольга Шалімова представила Україну на Чемпіонаті світу з боксу

Студентка ЕПК Ольга Шалімова представила Україну на Чемпіонаті світу з боксу

04.12.2017 15:26 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж фізичне виховання бокс Чемпіонат світу

Нещодавно в Гувахаті (Індія) в рамках Чемпіонату світу-2017 з боксу серед дівчат (U-18) завершилися півфінальні поєдинки, а для української збірної - турнір в цілому. Єдиною представницею Запорізької області в складі збірної України була Ольга Шалімова, студентка 3 курсу спеціальності фізичне виховання Економіко-правничого коледжу ЗНУ.

Ольга успішно стартувала на чемпіонаті у ваговій категорії до 48 кг, на стадії чвертьфіналу впевнено виграла у суперниці з Італії Мері Ді Барі з рахунком 5:0, і таким чином гарантувала собі вихід до чвертьфіналу світової першості. У чвертьфіналі її суперницею стала висока китаянка Ян Ні. Опонентка зуміла впродовж бою тримати нашу спортсменку на дальній дистанції, і для Ольги цей поєдинок став заключним на чемпіонаті світу.

Для Ольги Шалімової це перший чемпіонат світу в кар'єрі. Зупинившись на чвертьфінальній стадії та посівши 5-е місце, спортсменка відзначила, що це теж почесна перемога і подальше завдання для вдосконалення результатів.