Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профорієнтаційні заходи відбулися на юридичному факультеті до Тижня права

Профорієнтаційні заходи відбулися на юридичному факультеті до Тижня права

04.12.2017 15:37 Все Головні новини Юридичний факультет профорієнтаційна діяльність тиждень права

За активної підтримки та сприяння декана юридичного факультету професора Тетяни Коломоєць та завідувача кафедри кримінального права та правосуддя професора Юлії Пирожкової, які приділяють значну увагу профорієнтаційним проектам «Абітурієнт-2018», у виші традиційно відбуваються зустрічі науково-педагогічних працівників із майбутніми абітурієнтами.

Так, наприкінці листопада зусиллями викладачів юридичного факультету, а саме доцентів кафедри кримінального права та правосуддя Оксани Узунової, Лілії Шеховцової та Катерини Плутицької, в рамках Тижня права та популяризації правничої професії відбулася зустріч із студентами Комунального закладу "Запорізьке музичне училище імені Платона Ілларіоновича Майбороди" Запорізької обласної ради. Під час зустрічі йшлося про переваги навчання в Запорізькому національному університеті, особливості майбутньої вступної компанії взагалі та на юридичний факультет зокрема.

У вступному слові до студентів, Оксана Узунова наголосила, що такі зустрічі допомагають широкому колу осіб дізнатися про юридичний факультет ЗНУ та специфіку отримання правничої професії.

Крім того, Лілія Шеховцова розповіла про переваги юридичної освіти та широкі можливості щодо застосування отриманих знань за роки навчання, мотивацію до навчання та здобуття професійних компетентностей.

В свою чергу, Катерина Плутицька розповсюдила серед присутніх інформаційні буклети про юридичний факультет та інформаційну газету Запорізького національного університету.

Наприкінці зустрічі, керівництво Запорізького музичного училища висловило подяку керівництву вишу за глибоку та змістовну розповідь представників юридичного факультету та висловило надію на майбутню співпрацю. А студенти отримали велику кількість вражень та цінні знання щодо розширення свого професійного навчання.

Юридичний факультет