Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФІФ та юридичного факультету зібрали кошти для дитячого реабілітаційного центру

Студенти ФІФ та юридичного факультету зібрали кошти  для дитячого реабілітаційного центру
05.12.2017 09:37 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет благодійна діяльність волонтерство літературний вечір

Днями відбувся спільний благодійний літературний вечір від юридичного факультету та факультету іноземної філології. До програми заходу увійшли авторські декламації віршів та поем. Організатори поетичного заходу бажали не тільки створити найкращі умови для спілкування студентів, метою цієї зустрічі також був благодійний збір коштів для дитячого реабілітаційного центру "Джерело". Під час вечора студенти мали змогу зануритися в атмосферу теплої поезії і душевної музики, вразитись глибиною і багатством внутрішнього світу авторських віршів, поспілкуватися зі своїми друзями в затишній обстановці за чашкою кави, але й допомогти дітям, які дуже потребують цієї підтримки.

Велику вдячність за організацію традиційного літературного вечора, який пройшов в антикав’ярні «Дирижабль» , організатори висловили голові інформаційного сектору юридичного факультету – Тетяні Рус’євій та голові культмасового сектору факультету іноземної філології – Ганні Манькус. Також активно підтримали починання молоді: заступник інформаційного сектору юридичного факультету Тетяна Сокол та голова культмасового сектору юридичного факультету Владислав Василенко.

Ведучими літературного вечора були студент юридичного факультету Богдан Зіро та студентка факультету іноземної філології Ганна Манькус. За професійні фотосесії відповідав фотограф студради юридичного факультету Валерія Скользнева.

За словами декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць, такі заходи сприяють вихованню у майбутніх юристів почуття відповідальності за тих людей, кому потрібна допомога не лише з юридичних питань.

Юридичний факультет