Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ стартував 5 турнір з міні-футболу на Кубок В.О.Толока

У ЗНУ стартував 5 турнір з міні-футболу на Кубок В.О.Толока

05.12.2017 11:04 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Кубок Толока міні-футбол

4 грудня на базі Спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ відбулось урочисте відкриття 5 ювілейного турніру з міні-футболу, присвяченого пам’яті колишнього ректора  університету професора В’ячеслава Толока, а також розпочався груповий етап змагань серед студентських команд  навчальних закладів Запорізької області. Організатором заходу виступило керівництво ЗНУ спільно із Запорізькою обласною асоціацією міні-футболу.

Суддівську колегію змагань очолив головний суддя змагань, арбітр національної категорії, майстер спорту Юрій Арестенко. Також до складу суддівської колегії увійшли суддя національної категорії Володимир Біляєв та арбітр Запорізької обласної федерації футболу Валерій Педак.

На урочисте відкриття змагання завітали представники керівництва ЗНУ і ЗНТУ: голова Наглядової ради ЗНУ Микола Фролов, ректор ЗНТУ Сергій Бєліков, учасники турніру та шанувальники міні-футболу.
Із привітальними словами до команд-учасниць, глядачів та організаторів звернувся голова Наглядової ради ЗНУ Микола Фролов. Він відзначив важливість цього турніру, який проходить на базі ЗНУ в пам’ять про колишнього ректора університету В’ячеслава Толока і його діяльність, спрямовану на розвиток і становлення освіти, науки і спорту у виші. Також він наголосив, що традиції цих змагань будуть підтримані і продовжені, а керівництво вишу завжди буде підтримувати цю ініціативу. Адже щороку до цих змагань збільшується інтерес молоді, яка прагне здобути спортивні перемоги в міні-футболі.
Микола Фролов побажав всім командам успіхів, налаштував їх на перемогу та висловив сподівання, що студенти зможуть показати високий рівень фізичної підготовки, розкрити свої спортивні таланти та отримати задоволення від гри.

До учасників змагань звернувся і ректор ЗНТУ Сергій Бєліков, який відзначив важливість підтримки спортивних традицій вишу, а також згадав  історію становлення ЗНУ та той внесок, який був зроблений в його розвиток. Він побажав всім гравцям міцного здоров’я та перемоги найсильнішій команді.

Всього у змаганнях взяли участь 8 команд: «Надежда ЗНУ» (Запорізький національний університет),  ЗДМУ (Запорізький державний медичний університет), КПУ (Класичний приватний університет),  ЗГЕК ЗДІА (Запорізький гідроенергетичний коледж Запорізької державної інженерної академії), ЗНТУ (Запорізький національний технічний університет), ЗДІА (Запорізька державна інженерна академія), ЕПК ЗНУ (Економіко-правничий коледж ЗНУ), ЗМК ЗДІА (Запорізький металургійний коледж Запорізької державної інженерної академії).
У день відкриття Кубку В.Толока відбулися чотири командні зустрічі 1 туру змагань, у яких взяли участь всі 8 збірних.
 Впродовж першого дня змагань гравці продемонстрували глядачам завзяту і непередбачувану гру, під час якої боротьба була доволі напруженою.
За підсумками першого туру змагань команди  ЗГЕК ЗДІА і ЕПК ЗНУ зіграли з рахунком 5:4 на користь ЗГЕК ЗДІА, команди  ЗМК ЗДІА і ЗДІА зіграли з рахунком 5:5 в основний час, після серії пенальті з рахунком 2:1 перемогла команда ЗМК ЗДІА.  Команди ЗНТУ і ЗДМУ зіграли з рахунком 2 : 6 на користь ЗДМУ, а команди «Надежда ЗНУ» і КПУ– з рахунком 4: 0 на користь команди «Надежда ЗНУ». Відзначимо, що у 2 турі – 6 грудня відбудеться 1 і 2 півфінал. Так, у першому півфіналі  зіграють команди ЗДМУ і ЗГЕК ЗДІА, а у другому – команди: ЗМК ЗДІА і «Надежда ЗНУ».

У 3 турі – 15 грудня відбудеться гра за 3 місце, фінал та закриття змагань і визначення переможців.

Нагадаємо, що переможцями попередніх чотирьох турнірів 2 рази були гравці команди «Надежда ЗНУ» и 2 рази гравці команди ЗДМУ. Тож, цікаво хто стане переможцем 5 турніру.

Також організатори турніру запрошують усіх вболівальників 15 грудня відвідати товариський матч між командами «Ветерани - Надежда ЗГУ» (м.Запоріжжя) і «Ветерани -Механізатор» (м. Дніпро). Відзначимо, що представники цих команд і проведуть нагородження переможців турніру.

Олена Переверзєва