Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває атестація держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою

У ЗНУ триває атестація держслужбовців щодо вільного володіння державною мовою

05.12.2017 11:06 Все Головні новини Атестація держслужбовців центр післядипломної освіти

5 грудня на базі Центру післядипломної освіти Запорізького національного університету відбулось чергове засідання комісії з атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

Нагадаємо, що така атестація проводиться  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 301 від 26.04.17 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою».

До роботи атестаційної комісії, яка працює згідно затвердженого графіку, були залучені фахівці факультету соціології та управління, а також філологічного факультету, а саме: голова атестаційної комісії – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Світлана Сабліна, секретар – керівник Центру післядипломної освіти Ірина Львова, члени комісії – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови Лариса Бойко, кандидат філологічних наук, доцент кафедри українознавства Микола Стасик та кандидат філософських наук, доцент кафедри соціальної філософії та управління Ірина Цапліна.

За словами членів атестаційної комісії, ця атестація, як і попередні пройшла досить успішно та на високому рівні. Всього участь в атестації взяли 11 осіб.

Результати тестування будуть повідомлені вже 6 грудня.

Після проходження атестації учасники отримають відповідні посвідчення про вільне володіння державною мовою, які дозволять їм в подальшому проходити конкурс та обіймати посади державних службовців.

Більш детальну інформацію щодо порядку  проведення атестації, а також змін можна отримати за покликанням: https://www.znu.edu.ua/3742.ukr.html

Тут можна ознайомитися з текстом відповідної постанови КМУ № 301 від 26.04.17. Також за цим покликанням розміщені зразок заяви про проходження атестації та зразок заяви про отримання посвідчення без проходження атестації. Крім того, там знаходяться документи, що регулюють  графік атестаційних сесій на 2017 рік, порядок реєстрації осіб для походження атестації, реквізити, постанови та інша інформація.

Більше дізнатися про атестацію можна зателефонувавши за номером: 289-41-46 (Ірина Вікторівна Львова).