Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Торговий коледж долучився до еко-акції «Кольорові відра»

Торговий коледж долучився до еко-акції «Кольорові відра»

05.12.2017 14:03 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж екологічна акція зустріч

Викладачі та студенти Торгового коледжу ЗНУ приєднались до екологічної акції «Кольорові відра», яка передбачає популяризацію сортування сміття. Сортування відходів є важливим складником у вирішенні екологічних проблем, але, на жаль, ми не завжди дотримуємось цього правила.

У світі популярною є практика сортування відходів, дійшла черга і до України. Представники ГО «ЄвроІН» провели для студентів цікаву та інформативну лекцію, де розповіли про проблему сортування сміття та методи боротьби із ним. Вони акцентували увагу присутніх на принципах трьох «R», – це ключові принципи, якими керуються люди по всьому світові.

Принцип №1 Reduce – зменшення споживання, адже менше споживаючи ми зберігаємо ресурси та дбаємо про планету.

Принцип №2 Reuse– повторне використання, яке є економічно вигідним та раціональним.

Принцип №3 Recycle – переробка. Все, що можна здати на переробку не є сміттям, а є сировиною.

Представники ГО «ЄвроІН» детально розповіли про призначення відер кожного кольору. Відро жовтого кольору збирає всі види пластику, зелене – для скла, блакитне – для паперу, фіолетове – для паперових стаканчиків, металевої упаковки, дерева, тканини.

Також у коледжі встановили «Кольорові відра» і тепер працівники коледжу та студенти мають чудову нагоду приєднатись до еко-акціїї, за що дякують її організаторам.

Торговий коледж