Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики студентам допомагають підвищувати професійні компетентності

Тренінги та майстер-класи – важливий складник освітнього процесу на факультеті журналістики. Крім підвищення професійних компетентностей студентів, така форма роботи зі студентською молоддю сприяє вихованню лідерських якостей і, в майбутньому, допомагає успішно розпочати вдалу кар’єру. Так, днями на факультеті провели майстер-клас у рамках реалізації загальноуніверситетського проекту «Взаємодія професійних компетентностей».

Нагадаємо, що цей профорієнтаційний проект, ініційований начальником відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлією Паскевською, уже другий рік успішно реалізується в ЗНУ. Його мета – спілкування між фахівцями та студентами різних факультетів, яке б допомагало у формуванні практичних навичок і сприяло підвищенню конкурентноспроможності випускників вишу на ринку праці.

Цього разу під час заходу на факультеті журналістики тренером стала студентка 4 курсу спеціальності «Психологія» Катерина Кудренко. Тренінг проводили для студентів 3 курсу спеціальності «Реклама та зв’язки з громадськістю».

На початку заходу його координатор – провідний фахівець відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Оксана Булавіна – представила тренера аудиторії. Вона висловила сподівання, що зустріч буде плідною для всіх її учасників: і для Катерини, яка має можливість спробувати себе в ролі психолога, і для студентів факультету журналістики, які дізнаються, як стати більш успішними, застосовуючи прийоми психології.

Доцент кафедри теорії комунікації, реклами і зв’язків із громадськістю Тетяна Іванець наголосила, що практичні знання із психології потрібні представникам усіх професій, які під час своєї діяльності співпрацюють з іншим людьми.

Тож студенти із великою зацікавленістю прослухали короткий теоретичний вступ Катерини Кучеренко й охоче взяли учать в інтерактивній частині тренінгу, спрямованій на формування лідерських здібностей, розкриття основ побудови команди тощо.

Учасники заходу після його завершення щиро подякували організаторам тренінгу і його ведучій. Студенти факультету журналістики оцінили захід як цікавий і корисний. Вони зазначили, що сподіваються в майбутньому знову стати учасниками схожих практично орієнтованих заходів.

Таміла Тарасенко