Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для абітурієнтів прочитала лекцію професор кафедри англійської філології

Для абітурієнтів прочитала лекцію професор кафедри англійської філології

06.12.2017 10:43 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ФІФ профорієнтаційна діяльність лекторій для абітурієнтів кафедра англійської філології

Нещодавно учні 11 класів шкіл № 7 та 40 мали можливість протягом 45 хвилин відчути себе студентами факультету іноземної філології, а також взяти участь у дуже цікавому занятті - інтерактивній лекції «Чому мови такі різні?», яку провела для них професор кафедри англійської філології Тетяна Козлова. Варто відзначити, що студенти ФІФ  поважають Тетяну Олегівну за її відповідальність, справедливе ставлення до студентів, професіоналізм і цікаві заняття. Тож, познайомитися ближче з викладачем мали нагоду й майбутні абітурієнти.

Свою лекцію Тетяна Козлова присвятила аналізу лінгвістичної ситуації в сучасному світі. Особливу увагу викладач приділила генетичній та ареальній класифікаціям мов Європи, їхній структурній типології, особливостям функціонування. Лекція стала корисною для тих, хто цікавиться питаннями різноманітності мов і культур, проблемами міжкультурної комунікації.

І лектор, і учні отримали задоволення від спілкування. Тетяна Олегівна підкреслила, що новий проект, який передбачає проведення лекцій  для старшокласників, не лише збагачує їх новими знаннями, але й орієнтує на вступ до вишу, який надасть їм необхідні знання й підготує до успішної кар’єри.

Звичайно, підготовка матеріалу аби адаптувати його для сприйняття юними слухачами та власно відвідування шкіл забирає певний час. Але це того варто. Тетяна Олегівна гадає, що це почесний обов’язок викладачів ЗНУ – нести знання тим, хто їх потребує, а учні дійсно потребують поширення своєї картини світу. Саме на таких розвинутих та допитливих першокурсників чекають у ЗНУ.

Наступні лекції запропонують майбутнім абітурієнтам професор кафедри англійської філології Ганна Приходько та доцент кафедри німецької філології Олена Тупахіна.

Валентина Ємельянова,

заступник декана ФІФ з профорієнтаційної роботи