Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФІФ розпочався святковий тиждень другої іноземної мови

На ФІФ розпочався святковий тиждень другої іноземної мови

06.12.2017 13:52 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ФІФ тиждень другої іноземної мови освітній процес

На факультеті іноземної філології англійську, іспанську, французьку, німецьку мови можна почути на кожному кроці. Цього тижня студенти мають чудову нагоду продемонструвати свою любов до мистецтва та музики країн, мови яких вивчаються на факультеті. З понеділка стартував Тиждень другої іноземної мови, який організував колектив кафедри викладання другої іноземної мови на чолі із доцентом Катериною Ружин.

Проведення такого заходу вж є традиційним для кафедри, але цього року воно є особливим – колектив кафедри відзначає свій 25-річний ювілей. У рамках проведення святкового Тижня запланована велика кількість заходів, присвячених культурі Франції, Німеччини, Іспанії, Італії та англомовних країн. З 4 по 8 грудня на факультеті іноземної філології на перервах та ввечері відбуваються справжні дійства.Так, у перший день Тижня було відкрито виставку студентських посвят колективу кафедри викладання другої іноземної мови. Студенти висловили свою любов та повагу в яскравих малюнках, плакатах. У вівторок на малій сцені студенти, які вивчають англійську мову як другу іноземну, під керівництвом своїх талановитих викладачів доцента В’ячеслава Александрова та старшого викладача Тетяни Чаплінської подарували присутнім справжнє свято поезії, музики та танцю. А ввечері на усіх бажаючих чекав ще один сюрприз – «Свято іспанської мови», організаторами якого стали молоді креативні викладачі кафедри викладання другої іноземної мови Ганна Медвідь та Сергій Сліпченко. Студенти, які вивчають іспанську мову як другу іноземну, продемонстрували свої знання, вміння, таланти. Першою виступила Віра Кравченко із власною інтерпретацією вірша "Lasombrade mi alma", Єлизавета Яроцька продекламувала власний вірш про видатного іспанського письменника Гарсіа Лорка, а Карина Іванова вразила аудиторію емоційним виконанням пісні «Besame Mucho». Також запам’яталися виступи Вікторії Івахненко, Юлії Беспалової, Нуар Алієвої та інших студентів. Усі присутні також мали змогу продемонструвати свої знання з іспанської мови та культури та отримати призи-заохочення, відповідаючи на запитання вікторини. Також у рамках свята відбулося нагородження переможців та учасників поетичного конкурсу іспанською мовою. Наприкінці свята до студентів звернулась завідувач кафедрою викладання другої іноземної мови, доцент Катерина Ружин: «Які у нас талановиті студенти! Дуже приємно, що, не зважаючи на напружене навчання, ви знаходите час на такі заходи, для того, щоб продемонструвати свою любов до культур країн, мови яких вивчаєте!»

Тиждень продовжиться концертною програмою французької пісні, різдвяними казками німецькою мовою. А наприкінці тижня знавці усіх іноземних мов зможуть взяти участь у інтелектуальній грі “X-Mind”.

ФІФ чекає на Вас! Приєднуйтесь до свята!

Єлизавета Яроцька,студентка ФІФ,

Ганна Ваніна,

заступник декана ФІФз інформаційної та іміджевої политики

Фото:

Дамір Єнікєєв, студент ФІФ