Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Дня Збройних Сил України студенти Торгового коледжу відправили допомогу нашим захисникам

06.12.2017 15:40 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж День Збройних Сил України волонтерство благодійна акція допомога українській армії

Упродовж листопада-грудня 2017 року у Торговому коледжі Запорізького національного університету провели традиційну благодійну акцію «Допомога українській армії».

Викладачі та студенти коледжу активно долучились до збору необхідних речей, продуктів харчування, смаколиків для наших захисників. Організатори заходу прагнули не просто допомогти та підтримати наших хлопців, а й привітати їх зі святом та побажати  міцного здоров’я та нескореності духу.

Для 55-ї артилерійської бригади було зібрані: крупи та макаронні вироби, різноманітну овочеву консервацію, консерви, домашнє варення, печиво, цукерки та інше.

Цього року викладачі та студенти коледжу виявили неабияку активність під час збору допомоги, за що їм висловили велику подяку. Організатори підкреслили, що пишаються тим, що наші викладачі та студенти є патріотами своєї держави, а також готові допомагати воїнам АТО.

Торговий коледж