Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти та викладачі ЗНУ взяли участь у міжнародній конференції «Біологія: від молекули до біосфери»

07.12.2017 10:04 Все Головні новини Факультети Біологічний Біологічний факультет наукова діяльність конференція

Із 29 листопада по 1 грудня студенти магістратури 2 курсу спеціальності «Біологія» Олександра Бекасова та Ксенія Іванова й викладач кафедри загальної та прикладної екології і зоології ЗНУ Кристина Крупєй взяли участь у роботі ХІІ Міжнародної конференції молодих науковців «Біологія: від молекули до біосфери», яка відбулася в Харківському національному університет імені В. Н. Каразіна.

Під час пленарного та секційних засідань учасники конференції розглянули чимало важливих питань, прослухали змістовні доповіді, як від науковців, так і від студентів бакалаврату і магістратури з усіх куточків України, а ще – із Молдови й Німеччини.

Жваву дискусію викликав виступ викладача ЗНУ Кристини Крупєй на тему: «Біоіндикативні можливості каротиносинтезувальних дріжджів». Доповідач зазначила, що на сьогодні саме біоіндикативні методи дослідження дозволяють надати об’єктивну оцінку стану довкілля, а також розповіла про розроблений спосіб ідентифікації пігментованих форм мікроорганізмів.

Доповіді студентів ЗНУ Олександри Бекасової та Ксенії Іванової стосувалися дослідження особливостей клініко-імунологічних показників крові жінок з ускладненнями при використанні допоміжних репродуктивних технологій.

Крім робіт вказаних доповідачів, у збірнику конференції також опублікували матеріали роботи таких студенти 1 та 2 курсів магістратури спеціальності «Біологія», як Наталія Бачарникова, Аліна Борисенко, Олена Тютюма, Катерина Янатьєва, Олена Смірнова та Наталія Шульгіна (науковий керівник – доцент Віра Копійка), Ірина Рижа (науковий керівник – старший викладач Єгор Гороховський), Ольга Охонько (науковий керівник – доцент Вікторія Задорожня), Євгенія Проценко (науковий керівник – доцент Ірина Гальчинська), Анастасія Замура й Владислав Топчій (науковий керівник – доцент Наталія Лебедєва).

Учасники конференції  зазначили. що у них залишилися найкращі враження від перебуванні в Харкові. Зокрема, вони побували на екскурсії в музеї історії та археології ХНУ ім. В. Н. Каразіна, ознайомилися з ботанічним садом та обсерваторією університету.

Біологічний факультет