Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У рамках Всеукраїнського тижня права до Торгового коледжу ЗНУ завітали представники юстиції

08.12.2017 14:52 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ Торговий коледж освітній процес Тиждень права лекція

Восьмого грудня до Торгового коледжу Запорізького національного університету завітали представники Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області.

Під час зустрічі студентів ознайомили з основними напрямками роботи Міністерства юстиції України, та з яких питань можна звертатись до управління юстиції і отримати кваліфіковану допомогу.

Також представники управління юстиції презентували проект «Я МАЮ ПРАВО», а саме: «Я маю право на освіту без корупції! Я знаю свої права!».

Працівники Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області розповіли присутнім про положення Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, про дотримання цих прав та їх порушення. Незнання закону, аж ніяк не звільняє від відповідальності, для студентів були змодельовані ситуації, які можуть статись із кожним із нас, і які передбачають адміністративну та кримінальну відповідальність.

Крім того, представники юстиції розповіли студентам, де можна отримати безкоштовну правову допомогу, куди звернутись у випадку різних юридичних проблем.

Незважаючи на те, що правовий лекторій був проведений із наймолодшими студентами коледжу, вони задавали велику кількість питань, які свідчили про їхню гарну обізнаність із предметом розмови та про бажання отримати нові корисні знання. Усі вони отримали вичерпні відповіді від представників Головного територіального управління юстиції в Запорізькій області.

Колектив Торгового коледжу ЗНУ висловлює подяку працівникам Головного територіального управління юстиції за цікавий та інформативний лекторій.

Торговий коледж ЗНУ