Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету завітали до Запорізького авіаційного коледжу

Представники юридичного факультету завітали до Запорізького авіаційного коледжу

08.12.2017 15:44 Все Головні новини Юридичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця з коледжем

Нещодавно представники кафедри кримінального права та правосуддя юридичного факультету ЗНУ доценти Лілія Шеховцова, Оксана Узунова та старший викладач Катерина Плутицька завітали до Запорізького авіаційного коледжу ім. О. Г. Івченка. Там вони зустрілись з директором коледжу Олександром Дудниковим і його студентами.

Ліля Шеховцова розповіла студентам про юридичний факультет ЗНУ, його кафедри та лабораторії, юридичну клініку. Крім того, студенти дізналися про матеріально-технічну базу та наукові школи ЗНУ, про можливості, які відкриває юридичний факультет перед вступниками.

Співробітники юридичного факультету ознайомили присутніх з умовами вступу та особливості ЗНО для випускників коледжів, які документи необхідні для вступу, вартість навчання, а також про можливості поселення у гуртожитки, особливості організації дозвілля, спортивні секції та гуртки тощо.

Також представники юридичного факультету розповіли про додаткові освітні послуги, що надає своїм студентам ЗНУ, про міжнародну діяльність ВНЗ, завдяки якій студенти можуть брати участь в міжнародних академічних програмах.

Студенти коледжу отримали інформаційні буклети вишу. Також студенти отримали можливість поспілкуватися із викладачами та отримати відповіді на запитання про юридичний факультет та університет.

Юридичний факультет