Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На фізичному факультеті провели засідання Школи юного фізика

На фізичному факультеті провели засідання Школи юного фізика

11.12.2017 08:48 Все Головні новини Фізичний факультет Школа юного фізика профорієнтаційна діяльність

Днями до Запорізького національного університету завітали учні восьми загальноосвітніх навчальних закладів Пологівського району завітали на чергове заняття Школи юного фізика, яке проходило на базі фізичного факультету. Організаторами виїзного заняття стали представники відділу освіти, молоді та спорту Пологівської районної державної адміністрації за сприяння фізичного факультету ЗНУ.

Учні старших класів Пологівських колегіуму № 1, гімназії «Основа», Новоселівської, Шевченківської та інших шкіл – слухачі районної Школи юного фізика – нещодавно взяли участь у практичних заняттях на базі фізичного факультету Запорізького національного університету.

Учні 9 класів у сучасних лабораторіях вивчали та досліджували відбивання та заломлення світла, представники 10 класів розглянули рух тіла під дією кількох сил з використанням законів Ньютона, 11 класів – властивості змінного струму, особливості роботи генератора змінного струму та трансформатора.

Крім того, це була чудова нагода для учнів Запорізької області краще ознайомитись з матеріально-технічною базою вишу та поспілкуватися з його викладачами.

Такі заняття сприяють кращому розумінню учнівською молоддю складних тем, включених до шкільної програми та допомагають школярам у підготовці до різнорівневих олімпіад та до участі у Малій академії наук.

Юні фізики щиро дякують декану фізичного факультету Віталію Горбенку та викладачам факультету за приділену увагу та змістовні заняття.

Фізичний факультет