Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До дня волонтера нагородили представників ЗНУ

До дня волонтера нагородили представників ЗНУ

11.12.2017 08:51 Все Головні новини Факультети Юридичний Юридичний факультет волонтерська діяльність нагорода

Студенти третього курсу юридичного факультету Дарина Левада та Павло Старигін взяли участь у заходах до Дня волонтера від Запорізького обласного центру молоді. Його організатори підкреслили, що з роками волонтерська допомога стає більш обширною та згуртованою. Волонтери з'являються скрізь, де необхідна допомога. Звичайні люди залишають всі свої матеріальні блага та поспішають надати все необхідне тим, хто потребує допомоги: дітям, воїнам, літнім людям. Самі студенти додали, що всі люди доброї волі беруть участь у цій благодійності.

З нагоди свята також провели концерт, на якому були присутні всі організації соціальної допомоги, почесні гості а також представники факультетів Запорізького національного університету. До того ж , вони були нагороджені особливою книжкою волонтера та подякою за вагомий внесок у розвитку волонтерського руху в Запорізькій області та проявлену соціальну ініціативу та небайдужість до майбутнього.

Їхня праця і прагнення допомогти потребуючим – безцінні. І, дивлячись на такі звернення, організатори висловили сподівання, що ініціативу «Добрих справ» підхопить і молодше покоління.

Юридичний факультет