Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ЕПК відбувся майстер-клас від провідних юристів

В ЕПК відбувся майстер-клас від провідних юристів

11.12.2017 10:42 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ЕПК тиждень права юриспруденція

Тиждень права в Економіко-правничому коледжі набирає обертів. Студенти потроху отримують нові знання та вражень, знайомляться з цікавими особистостями та переймають їх досвід. 6 грудня відбулася зустріч студентів I, II, III та IV курсів спеціальності право з Начальником відділу правового забезпечення Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Іриною Коваленко та Інспектором відділу комунікації ГУНП Оленою Жулановою. Мультимедійна аудиторія, в якій проводився захід, була вщент заповнена зацікавленими студентів.

Свою розповідь поважні гості розпочали з пояснення основних функцій та напрямів діяльності Національної поліції на прикладах, що дало змогу студентам з перших вуст почути механізм зсередини. Надалі представники Національної поліції навели фундаментальні поняття, що безпосередньо пов’язані з тим чи іншим родом юридичної відповідальності. Ними було зазначено першочергові кроки, які має здійснювати особа при затриманні поліцейським, правила поверхневого огляду, шляхи захисту власних прав при неправомірних діях поліцейського чи інших осіб. Було наведено безліч прикладів із постійними посиланнями на норми законодавства.

Студенти ставили питання, що їх цікавлять найбільше, завдяки чому дізналися конкретні алгоритми дій у разі порушення прав громадянина в супермаркеті, на вулиці при затриманні поліцейським, при потраплянні в дорожньо-транспортну пригоду та багато інших. Найцікавішою лекція видалася для першокурсників, які ще не торкалися розгляду подібних ситуацій при вивченні шкільних предметів. Наприкінці Ірина Миколаївна зазначила шляхи входження до лав Національної поліції та зазначила особливості даної професії, а Олена Олександрівна наголосила на важливості прав та обов’язків громадян та закликала до постійного їх захисту. Студенти були вдячні за проведення корисної лекції та підтвердили це гучними оплесками.

Аліна Тарханова