Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Наукова бібліотека ЗНУ презентує заходи до Всеукраїнського тижня права-2017

Наукова бібліотека ЗНУ презентує заходи до Всеукраїнського тижня права-2017

Наукова бібліотека ЗНУ презентує заходи  до Всеукраїнського тижня права-2017
11.12.2017 14:05 Все Головні новини Наукова бібліотека виставка ЕПК словники університетська книгозбірня

З 8 по 13 грудня 2017 року в Україні проходить Всеукраїнський тиждень права (розпорядження Кабінету Міністрів України від 23.08.2017 р. № 579-р). Цей тиждень включає 10 грудня – День прав людини, який відзначається в пам'ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Наукова бібліотека підготували книжкову виставку до Всеукраїнського тижня права-2017, що зібрала видання, зміст яких спрямований на усвідомлення ролі та значення законів у житті держави та людини, вироблення внутрішньої потреби молодої людини жити і діяти відповідно до норм права.

Розділ «Права людини» представляє видання, які висвітлюють права людини та механізми їх захисту. Права і свободи людини закріплюються як національними, так і міжнародними нормами.<У посібнику автора В.І.Лебідь «Європейська конвенція про захист прав людини і основоположних свобод» (Київ, 2016) подано в стислій формі теоретичний матеріал з питань Європейської конвенції. Посібник укладено відповідно до останніх змін у законодавстві.

Посібник-порадник «Бути суддею: професія чи покликання» (Київ, 2015) стане в нагоді студентам, які замислюються про суддівську професію. Колектив авторів намагається підняти «завісу таємничості» над цією професією, подають висновки не тільки свої, а й людей, які мають значний досвід роботи на посаді судді та щоденно долають виклики цієї професії.

На окремій експозиції представлені видання проекту «Бібліотека словників юридичних термінів»: «Українсько-російський/російсько-український словник юридичний термінів», «Українсько-англійський/ англійсько-український словник юридичних термінів», «Українсько-французький/французько-український словник юридичних термінів» (Запоріжжя, 2017), підготовлені науковцями факультетів юридичного, філологічного та іноземної філології нашого університету.

З усіма представленими друкованими виданнями науковців ЗНУ, іншими цікавими книгами та періодичними виданнями юридичної тематики можна ознайомитись у читальному залі для викладачів (кімн. № 134, 2-й навч. корп.). Виставка літератури діє протягом тижня. Співробітники наукової бібліотеки також підготували для студентів університету та Економіко-правничого коледжу тематичні огляди літератури.

Запрошуємо всіх до наукової бібліотеки!

Наукова бібліотека