Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті пройшла соціальна акція

На економічному факультеті пройшла соціальна акція

12.12.2017 12:04 Все Факультети Економічний Економічний факультет соціальна акція Всесвітня організація охорони здоров'я

Студенти та викладачі економічного факультету ЗНУ організували соціальну акцію «Захистимо своє майбутнє». Її організатори підкреслили, що в грудні відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІД/ВІЧ. Він був прийнятий за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров'я та Генеральної асамблеї ООН у 1988 році.

Головною метою заходу було проінформувати студентів про шляхи зараження цією страшною хворобою та засоби захисту. Крім того, серед студентів були поширені буклети та контрацептиви, надані університету. Благодійним фондом "Сподівання". Представники студентського активу мають надію, що студенти будуть обережними й піклуватимуться про своє майбутнє.

Економічний факультет