Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Соціальні педагоги ЕПК відвідали щорічний «Волонтерський бал-2017»

Соціальні педагоги ЕПК відвідали щорічний «Волонтерський бал-2017»

Соціальні педагоги ЕПК відвідали  щорічний «Волонтерський бал-2017»
13.12.2017 14:46 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж соціальна робота волонтерство Волонтерський бал

Щороку в першій декаді грудня представники низки громадських організацій збираються разом, щоб відзначити Міжнародний День волонтера та День людей з інвалідністю. Цими вихідними в БК Металургів відбувся «Волонтерський бал-2017». Цей захід у Запоріжжі проходить вже сьомий рік поспіль. Цього року тема заходу – Відродження.

Одинадцять студентів 3 курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» Економіко-правничого коледжу ЗНУ перед початком балу допомагали в реєстрації учасників, людям із фізичними обмеженнями та інвалідністю, а також – у виготовленні декорацій та прикрашанні залу. Деяким із них довірили супроводжувати майбутніх маленьких волонтерів на їх власний виступ.

Під час балу активісти «звітували» про виконану роботу і дарували подарунки людям з обмеженими можливостями. На гостей чекали різноманітні флешмоби, номери від танцювальних гуртків, акробатичний номер, дефіле від училища Моди і стилю, показ колекції «Abilities Agency», оркестр танцюристів і багато іншого. На сцені танцювали люди різного віку, які мають різні фізичних можливостей.

Перед заходом кожен охочий міг купити мило ручної роботи, домашні пряники і навіть створити свою власну новорічну іграшку. Крім цього, на балу було анонсовано, що кожен, хто хоче творити добрі справи, може записати своє ім'я та телефон на підготовлених тематичних плакатах.

Цей захід, насамперед, об’єднує небайдужих мешканців міста, а ще – це чудова можливість запросити до танцю будь-якого учасника і познайомитися. І, хтозна, можливо дане знайомство стало початком нових волонтерських проектів.

Аліна Клочок