Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час Грудневих читань в ЕПК студенти обговорили питання фізичного виховання і туризму

14.12.2017 08:48 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж молода наука Грудневі читання засідання секції фізичного виховання і туризму

У рамках Грудневих наукових читань в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулося засідання секції фізичного виховання і туризму. Захід отримав назву «Фізичне виховання в Україні: від європейських орієнтирів до європейської якості».

Для України на сьогодні одним із найактуальніших питань сучасного дослідницького простору є інтеграція європейського досвіду в спортивну науку та практику, оскільки європейські країни багато в чому є взірцем застосування інноваційних технологій та результатів досліджень в спортивній галузі.

Присутніми на заході були викладачі коледжу: Анна Бєлоус, Олена Прилипко, Марина Кузьміна й Лариса Ніколаєва, а також студенти 1 курсу спеціальностей «Фізична культура і спорт» та «Туризм». Ведучою заходу стала викладач коледжу Анна Багорка.

Учасники наголосили на важливості подібних засідань, оскільки вони вчать аналітичному мисленню та пошуку шляхів вирішення наукових проблем. Також під час роботи секції студентам надали інформацію щодо щорічної науково-практичної конференції «Молода наука», котра традиційно проводиться в Економіко-правничому коледжі. Для студентів, які зацікавилися, але яким важко зорієнтуватися в розмаїтті інформації, були запропоновані теми для наукового дослідження.

Розпочав читання студент 2 курсу спеціальності «Туризм» Олександр Сірик доповіддю про стан відповідності гірськолижних курортів Карпат європейським стандартам. Олександр разом із науковим керівником Оленою Прилипко зробили досконалу порівняльну характеристику популярних курортів України, Польщі та Фінляндії. Студентка 3 курсу спеціальності «Фізичне виховання» Дарина Кияшко разом із науковим керівником Андрієм Тоцьким зробили огляд проблем підготовки майбутніх фахівців з фізичної культури. Під керівництвом Лариси Ніколаєвої студенти 2 курсу спеціальності «Туризм» Катерина Сапоненко та Микита Яремчук представили галузь туризму як галузь інтеграційних процесів в Україні.

Завершив грудневі читання студент 2 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Владислав Свідерський (науковий керівник - Алевтина Калюжна), який зробив порівняльну характеристику розвитку фізичної культури і спорту у європейських країнах і в Україні. Наприкінці читань ведуча побажала всім натхнення та запросила до участі у наступних наукових заходах.

Економіко-правничий коледж