Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини прес-служби ЗНУ / Новини / Грудневі читання зібрали юних науковців-журналістів Економіко-правничого коледжу

Грудневі читання зібрали юних науковців-журналістів Економіко-правничого коледжу

Грудневі читання зібрали юних науковців-журналістів Економіко-правничого коледжу
14.12.2017 11:27 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко правничий коледж молода наука Грудневі читання секція журналістики

Наприкінці минулого тижня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ розпочалися Грудневі читання – важлива подія для всіх юних науковців коледжу. Під час заходу студенти отримали нові знання, навчилися ораторському мистецтву та взяли участь у цікавих вікторинах, що їх підготувала адміністрація коледжу.

Грудневі наукові читання, загалом, – це своєрідна PR-акція задля участі першокурсників у науковій конференції «Молода наука-2018». Завдяки цьому заходу кожен зі студентів 1 курсу може визначитись із науковими уподобаннями.

На секційному засіданні з журналістики «Актуальні проблеми формування єдиного інформаційного простору в контексті євроінтеграційних процесів» були присутні викладачі: Галина Микитів, Наталія Романюк, Олександр Микитів, Наталія Труш, Анна Грушанська, Яна Висоцька та Світлана Доброскок, а також студенти 1 і 2 курсів спеціальності «Журналістика».

Привітала учасників наукового заходу завідувач денного відділення Олександра Данілкіна, яка розповіла студентам про наукове сьогодення коледжу та їхні перспективи, пов’язані з науковою діяльністю, у майбутньому. Викладач філологічних дисциплін Світлана Доброскок закцентувала увагу студентів на важливості наукової діяльності. Наталя Труш і Яна Висоцька провели для юних науковців міні-вікторину, що була присвячена асоціації ЄС з Україною. Учасникам, які надали найбільшу кількість правильних відповідей, Наталя Володимирівна вручила подарунки – блокноти Економіко-правничого коледжу.

Серед доповідачів першою виступала студентка 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» Інга Ульянцева (науковий керівник - Яна Висоцька) з науковою роботою «Походження та утворення нікнеймів». Дівчина розповіла про найчастіше вживанні нікнейми, їх нинішню роль в інтернет-просторі, навела кілька прикладів з життя та наостанок навела свою точку зору щодо заборонених нікнеймів. У висновку вона зазначила, що наразі актуальність цього терміна є безумовно великою, тому запропонувала комусь із першокурсників глибше дослідити цю тему та виступити на «Молодій науці-2018».

Наступним доповідачем став студент 2 курсу спеціальності «Журналістика» Дмитро Нагорний (науковий керівник – Наталія Романюк) із науковою розвідкою «Зміни в змістовій концепції періодичних видань в умовах євроінтеграції». Студент розповів аудиторії про плани адаптації українських стандартів, що регулюють періодичні видання, до європейських аналогів, відмінності тематичного наповнення газетних шпальт минулого й цього року, появу нових рубрик. Окрім цього, він навів кілька прикладів української періодики, що займає високі позиції у світовому рейтингу видань.

Із доповіддю на тему: «Тенденції і прогнози розвитку світової та вітчизняної поліграфії» виступила студентка 2 курсу спеціальності «Журналістика» Діана Ковальова (науковий керівник – Галина Микитів). Студентка розповіла про найголовніші визначення, актуальні історичні події та тенденції сучасного поліграфічного виробництва. Діана також окреслила основні проблеми розвитку української поліграфії.

Наприкінці заходу Світлана Доброскок подякувала доповідачам й побажала творчої наснаги юним першокурсникам і закликала усіх охочих брати участь у конференції «Молода наука-2018».

 

Економіко-правничий коледж

 


Схожі новини